Subscribe to VIP

VIP

Blerimi e lë shtatzënë Erjonën (FOTO)

Blerimi e lë shtatzënë Erjonën (FOTO)

Blerim Xhemaili po pret fëmijë nga bukuroshja, Erjona. Futbollisti i Galatasarayt dhe bukuroshja shqiptare janë në pritje për t’u bërë prindër. Një gjë të tillë e konfirmoi vetë Erjona përmes… Lexo më gjërësisht.. »

Vogëlushi shqiptar nga Maqedonia që prek majat e suksesit në Evropë (FOTO)

Vogëlushi shqiptar nga Maqedonia që prek majat e suksesit në Evropë (FOTO)

Shqiptari nga Gostivari i Maqedonisë, 7 vjeçari Fatin Bilalli i cili jeton në Munih të Gjermanisë po ec drejt majave të suksesit si model. Ai për 4 vite është duke… Lexo më gjërësisht.. »

Subscribe to Dashuria

Dashuria

Subscribe to LifeStyle

LifeStyle