Babai përdhunon vajzën

Në stacionin policor në Gostivar, të hënën pasdite një vajzë 19-vjeçare nga Gostivari ka denoncuar se është sulmuar fizikisht dhe e maltretuar seksualisht nga babai i saj 42-vjeçar, kumtoi SPB e Gostivarit.
Vajza veprën e ka denoncuar në prani të njerkës së saj. Gjatë periudhës së kaluar prej rreth dy viteve deri në denoncimin, në shtëpinë e tyre familjare në një fshat afër Gostivarit, babi me përdorimin e forcës disa herë e ka detyruar vajzën në marrëdhënie seksuale, në prani të njerkës së saj. Ai të njëjtën ka tentuar t’ia bëjë edhe vajzës tjetër minorene, e cila ka 17 vjet. Vajza deklaroi se është shtatzënë nga babai i saj, ndërsa deri tani nuk e ka denoncuar rastin, sepse ai i është kërcënuar se do ta vrasë atë dhe anëtarët e familjes së tyre.
Nga ana e një nëpunësi të uniformuar policor, babai është arrestuar dhe po mbahet në stacionin policor në Gostivar. Pas ndriçimit të tërësishëm të rastit, kundër tij do të ngrihet padi penale.

Tags: , , , ,

Publikoni komentin tuaj!

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org.!
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

5 Responses

  1. far babe be asht ai qysh e perdhunon vajzen e vet ncncnccncnncncnccnncncncnncnccnncc

  2. oooooooo zot mos na provo me kesi sene

  3. ooo zot qfar babe katil morre si e ka ber mendjen me ja ber qikes vete qashtuu e kisha vra menjeher edhe se e kam babe besa shqiptari qka nuk ban veq zoti na rruajt

  4. ket bab duhet me vjerr para popullit neta marrin vesh te gjith ky bab duhet denimin e miru\ituar nga populli

  5. KETI MAJMUNI DUHET,ME DJEG NE BENZIN,DIKU KAH SERBIJA,SE KETU MERR ERE.QUDI SE NA THOJME SE JEMI KOMB I PASTER-SMA MERR MENJA,KUR E BON KET FLLIQTESI ME FEMI TE VET QKA BANE EDHE ME TE TJERET,PSH,MOTREN,NANEN,QIKEN E VLLAUT,GRUEN E VLLAUT,ETJERA,E TJERA,KET SHTAZE DUHET MEJA HJEK KREJT ,PER SE GJALLI.GJALLI I MALLKUER…….

Komenti juaj: