Barcoleta 18+

Halli i madh
Ka qen nje djal e ka pat 50 cm dhe gjate kohe nuk ka gjet femer qe pajtohet te flej me to.
Paska pat nje ku*ve e madhe dhe dikush i ka sugjeruar te shkoje te ajo. Shkon ky, por kur e sheh ajo “madhsine” e ktij frigohet dhe refuzon.
Djali i brengosur nuk ndalet duke kerkuar ndihme dhe kur nje dite takon nje plak dhe ia tregon hallin, thote keshtu keshtu smund te flej me asnje vajz se po frigohen. Plaku i thot shko ne kete vend ka nje bretkose dhe pyete a do martohesh me mua, sa here te thote JO, ty do te shkrutohet nga 10 cm.
Shkon djali te bretkosa dhe e pyet:
A do martohesh me mua? – Ajo pergjigjet JO, ketij i shkurtohet 10 cm por nuk eshte i knaqur dhee pyet perseri:
A do martohesh me mua? – Ajo perseri pergjigjet JO, ktij edhe 10 i shkurtohet. Mirepo djali don qe te siguroj punen dhe mendon qe ta shkurtoje edhe 10 dhe e pyet perseri:
A do martohesh me mua? – Bretkosa pergjigjet:
Te thash nje here JO, JO edhe JO!
(Nese e kuptuat mire, nese jo, dmth qe djali ka ngel pa pen*s)

Majmuni
Dy vajza po laheshin ne dush dhe nejra prej tyre thote:
– Majmunit tim kan filluar ti dalin qimet – tjetra pergjigjet:
– Majmuni im ka filluar te haje edhe banane.

Baba dhe Biri
Nje nate djali e sheh baben e vet tu ja **  te emen dhe e pyet baban:
– Cka je tu be o babe? babai pergjigjet:
– Mamit tend i dhimte pak shpina dhe i bena pak masazhe.
Te nesermen babai e sheh djalin e vet tu e ** gjyshen dhe i habitur e pyet:
– Qka je more tu i bo gjyshes o pis? – djali thote:
– Po gjyshja u anku se i dhem krejt trupi!

Qka asht dallimi mes avionit dhe ka*it?
* Avioni kur qohet zvoglohet
* Ka*i kur qohet zmadhohet

Femrat dhe Seksi

Qka thojn femrat kur bajn sex?
Akmerikanka thot o yes o yes
Gjermanka thot ja gut ja gut
SHQIPTARJA mos i trego kerkujt!

Princesha dhe Papagalli

Nje princeshe ka dashur te kete nje papagall qe nuk perdor fjale banale. Jane munduar gjate kohe te gjejne po shumica kan qen te flliqt. Nje dite i sjellin princeshes nje papagall qe nuk ka share hiq, dhe princesha vendos ta testoje.

* Qoje njanen kame! – papagalli e qon.
* Qoje kamen tjeter – papagalli e qon.
* Hajt qoi te dy kamet tash – PO mire oj nanqim a me k*r don me nejt a?

Ta Lag Gishtin

Nje burre dhe nje grua te shtrire ne krevat ,burri po lexonte nje liber kurse gruaja ishte ne pritje per aksion.
Nderkohe burri fut gishtin ne p**in e gruas … dhe  gruaja e pyet:
Do seks ?
Burri : Jo jo po lag gishtin se dua te ndrroj faqen e librit..
Gruaja e semure
Burrit i bejn telefon se gruaja eshte ne spital dhe ky shkon me vrap. Kur arrin atje shkon te infermierja ne hyrje te spitalit dhe e pyt se cfare ka gruaja, si i kan dal testet.
– Si e ke mbiemrin? – i thot infermeirja
– Hoxha – i thot burri
– Na iken dritat ca here kshuqe kemi ca probleme me rezultatet e testeve. Dhe mbiemri Hoxha eshte shume i perhapur. Kemi disa pacient me kte mbiemer. Po gruaja jote do kete ose side ose skleroze.
– Po un cka te bej tani? – i thot burri i nevrikosur dhe i shqetsuar.
– Merre gruan, lere ne mes te qytetit dhe po e gjeti shtepin, mos e q*

Cifti
Nje cift te dashuruarish kishin dale nje shetitje me makine,duke ecur vajza i ulet dhe ja merr ne goje,perpara nje bari me dhenj nuk i shef djali dhe i merr perpara bariun me dhenjte bashke,rotullohet makina ne ajer.Permendet djali dhe shef se ne duar i kishin mbetur dy veshe del i tmeruar nga makina dhe sheh bariun e hutuar atje tej vrapon ta pyese.
Djali-O bari a ke pare ndonje koke gruaje pa veshe te fluturoj ne ajer?
Bariu-Jo or djale koke gruaje pa veshe nuk kam pare por kam pare ama nje koke gruaje me nje ….. ne goje te fluturoj ne ajer.

Bjondja e mencur!
Nje Bjonde Dhe 1 Brune duke shkuar ne shtepi. Hipin ne ashensor dhe shikojne ne mur sperme. te habitura po vrisnin mendjen cfare do ishte ajo valle dhe kishin dyshime. Brunja thote: mua me duket si sperme nderkaq bjondja merr pak ne gisht e fut ne goje dhe thote: Pa dyshim qe eshte sperme por nuk eshte e Lagjes Tone

Presidentet
U mblodhen te gjith presidentat e vendeve ,aty vajti dhe sali berisha .U futen ne nje salle te madhe mbushur me papagall edhe vetem nje nga papagallet ishte mashkull te tera pastaj ishin femra.e do gjenin kta papagallin mashkull.kush e gjente kishte per te marr shume lek,nejse mo. thon kta persidentat me rradh e se gjejn dot .U ngrit sala e tha ai aty esht ! te ter hapen syt kta si e gjeti .? e e pyet njeri aty po mir tha si e morre vesh ti ? PO ja tha Sala kur e takova thash JAM PRESIDENTIII I SHQIPRIS ai ja boni Me plas kari.

Italiania,Grekja dhe Shqiptarja
Ne nje maternitet ishin nje italiane nje greke dhe nje shqiptare,te treja per te lindur,
I vjen radha italianes per te lind dhe u mblodhen doktorat bej huhhuhuhu hahahahahah tju thon italianes por prap femija spo dilte,dhe si perfundim vendosen te ven nje pjat spageti perpara dhe femija del direkt,dhe vjen radha e grekes huuuuuu huuuuu sdilte femija vun spageti prap spo dilte dhe vendosen te ven nje gode me uzo dhe direkt del femija,
dhe si perfundim i vjen radha shqiptares,huuu haaaa,spageti,uzo,prap sdilte sa u merziten doktorat dhe bertasin:
– po dil mor trap
dhe femija nxjerr koken duke i thene,
KE SHAN TI MOR SHKERDHAT DOKTOR

Djali pa eksperience
Ishte i cun ene ishte bo per tu martu, mirpo nuk ja kishte haberin fare nga p…. pasi martohet diten e pare te dasmes babai i tij i thote nuses se cunit: cni im nuk ja ka haberin fare, kshuqe duhet ta msosh ti ok? ok thot nusja. Shkojne ne dhome dhe e pyet cuni: ca do bejme? me shiko mua thot nusja dhe heq bluzen…. e heq dhe cuni, usja heq fustanin cuni heq pantallonat, nusja heq breket dhe shtrihet, kshu ben dhe cuni,nusja hap komet, i hap dhe cuni, po tani ca do bejme? e pyet cuni. tani thot nusja po presim na njonin tvij e tna e fusi te dyve se u pa puna.

Bariu dhe vajza
Na ishte njeher nje familje ne pyll,(burri,gruaja,vajza)
Klo gruaja vdiq dhe çdo vit vajza i mbildhte lule ne pyll qe t’ja çonte tek varri.
Njeher humbi rrugen dhe takoj nje bari ne moshen e saje.I tha bariut:
-O bari e di shtepin time se humba rrugen.
-Po(i thot ai) ja hip lart ne pem dhe shikoje.
Dhe hipi kjo lart ne pem,e pa shtepin dhe iku.
Ne shtepi i tha te atit:
-O ba(tha kjo)
-He te keqen babi(iu pergjigj i ati)
-Un sot humba rregen.
-Po si e gjete
-Po ja takova nje bari dhe e pyeta,mirepo ai se dinte.
-Pa he vazhdo.
-Ai me tha hip lart ne pem dhe shikoje.
-Qyqe!Po ai ta ka hedhur,te ka pare breket.
Dhe njeher tjeter perseri keshtu,humbi rrugen,takoi bariun,dhe i tha te atit:
-Babi un perseri humba rrugen.
-Po si e gjete.
-Po ja takova prap bariun.
-Po ai ta ka edhur prap.
-Jo babi,kesaj radhe ia hodha une se s’kisha veshur brek.

Nje djale dhe nje vajze ne dhomen e gjumit. Vajza po punon me goje e me gjuhe te vendi. Djali shijon momentet ne ekstaze. Nderkohe vajzes filloi t’i vinte pak si i hidhur dhe i thote djalit : a mund ta bej pak me mjalte se po merr nje shije te hidhur.
Djali i nxehur dhe pa ekstaze: Shko moj idiote. Po te jete puna per ta be me mjalte e marr vete ne goje une!!

Prezervativi
Hyn njëri në farmaci dhe thotë:
– Ju lutem, më jepni një prezervativ të zi!
– Aman, po pse të zi, pyet farmacistja.
– Më ka vdekur miku, dhe desha t’i shprehë ngushëllime gruas së tij.

Martesa
Së shpejti martesat do të duken kështu:
Ofiqari:
– A pranoni që të ndryshoni statusin tuaj në Facebook nga Single në Married.
Nusja:
– Po!
Ofiqari:
– I lus kumbarët të afrohen dhe të klikojnë LIKE!

Ishte nje burre qe e kishte gruan shume te shendoshe, dhe i thoshte
‘- Ja e shikon ca trupi ka ajo , jo si ty si autokombanje!

– He dobesohu njecik se je bere si autokobanje
Ne darke rane te flene ,dhe gruaja ia kthen kurrizin.
burri filloi ti fliste ‘ zemra he kthehu njecik ketej,o grua po he moj
Edhe gruaja ia kthen: Rri o burre se nuk ndizet autkombanja per nje fije kashte!

Po i tregonte gjyshi, nipit te vet, histori nga lufta me gjermanet.
-“Njehere o bir, na zune gjermanet rob, dhe na dhane dy mundesi. Ose do na perdhunonin, ose do na vrisnin”
-“Po ti o gjyshi, ca bere?-i thote nipi
“Mua me vrane” – i thote gjyshi

Po ecte nje vlonjat e nje lushnjar ne autostrade ,e po benin gara kush t,ja parakalonte njeri-tjetrit.Lushnjari se linte vlonjatin te parakalonte ,kur ky i pari ja hodhi u hodh vlonjati nga dritarja i nevrikosur . C,ke mo qe s,me le te parakaloj?
Po pashe targen vari lesht mo(VL) ju prgj lushnjari.

Ai: – E dashur, a kam qene une I pari ne shtrat?
Ajo: – Natyrisht, po perse me pyesni te gjithe?

Tek dentisti
Nje grua shkon tek dentisti dhe sapo ulet ne poltron zgjat doren dhe e kap dentistin te k***
Dentisti i palevizur dhe i shtangur i thote:
-Zonje me keni kapur gjenitalet.
-Po! Keshtu do te jemi te dy te sigurte qe nuk do e lendojme njeri-tjetrin.

Ne nje fshat ishte nje shpi gabelesh qe flinin te gjith bashke .nje nate vone burri hyne ne shtepi dhe ne vend qe te bente dashuri me gruan beri me motren e gruas dhe gruaja e vet e hodhi ne gjygj..trupi gjykues i thoth ; i pandehur ngrihu e thuaj te verteten…burri thote ;; terr e sketerr, pa drita pa qeri , kater kembe gjeta shtrire, dy i cova , dy i lashe , se kujt ja futa nuk e pashe , gruas apo motres se grus kete ta gjej trupi gjykues.

Dy mjek pas nje kongresi bejne seks. Ne fund ai i thote:
-“nga shkathtesia e duarve te tua ve bast qe je gjenokologe!”
-ndersa ti i thote ajo: ve bast qe je anestezist!”
-“po pse e thua kete?”
-“sepse nuk ndjeva asgje!”

Nje burr perplaset me nje grua ne hollin e nje hoteli e padashje i prek gjoksin me berryl.
Te dy ndihen shume ne siklet.E burri perpiqet ti kerkoj falje e i thote:
“zonje nese zemra jote eshte e bute si gjoksi yt,shpresoj te me falesh”.dhe zonja i pergjigjet:”zoteri nese zogu yt eshte i fort po kaq sa berryli yt,do me gjesh ne dhomen 221″.

Duke bere dashuri gjate nje nate te zjarrte ,gruaja i thote burrit”ah ah po vij”.
Burri i pergjigjet:”poooooooooo dhe une po vij”:- femija i degjon e i thote ” te vij dhe une”.
Ja pret gjyshi nga dhoma tjeter :-”po ku dreqin po shkoni të gjithe ne kete ore”.

Tradita e shqiptarit
Ne nje lokal qene grumbulluar nje grup shokesh e shoqesh. Prane tyre kalon nje djale gjithe dengla, i cili kishte zinxhirin e pantallonave hapur.
Njera nga vajzat shume e sjellshme dhe per te mos e ofenduar, i drejtohet:
” Ke lene deren e shtepise hapur” – dhe ia ben me koke per tek vendi.
Ai ia kthen:
– “S`ka kush te ma vjedhi se ka i alamet roje brenda” dhe largohet pa e mbyllur zinxhirin.
Ne kete kohe nje miku i vajzes i thote:
– ” Cupke ai ecen me traditen e vjeter te shqiptarit”
– ” E cila na qenka kjo?” – e pyet vajza.
– “Ne shtepine e te vdekurit nuk mbyllet dera kurre”

Burre e grua kane blere nje pako me prezervativ me shije te ndryshme.
-E dashur,fikim driten,une ve nje prezervativ e ti gjej se cfare shije ka.
sapo fikin driten,ajo e merr ne goje dhe i thote:
– shije djathi
-prit nje minute,se nuk e kam vene akoma.

Burri kishte nje takim pune gjoja ne oren dhjete ..Filloj duke then:Grua kush iken ne ate takim eshte edhe vone,pertoj jo andej jo kendej ,po futem te bej nje dush ora ishte gjashte..Pasi ai u fut te lahet .Gruaja kotrollon xhepat e tij ,ku i kap nje cop leter :Te pres ne darke zemra ime do te gatuaj mishin me salc te bardhe sic e deshiron !Mbase doli nga dushi ,e shoqa i thot :Heret eshte hajde shtriu pra meje ,pas kesaj ate e zuri gjumi ,ne oren dhjet pa ca e shoqa e zgjovi ,cou se vajti ora ..Lere tani tha ai ku doshkoj pertoj ..Ne asnje menyr i thot ajo ne kete kriz na duhen punet.Shkovi ky tek tjetra por skishte pik takati ,i thot do te bej nje banjo te clodhem jam shume i lodhur !I kotrollon edhe kjo xhepat ky gjen nje cop leter ..Mishin ta kam cuar por salcen e bardh e ka lene ne shtepi :)

Genci e pyet mesuesen:
Mesuese, a ka zemra kembe?
Mesuesja: JO.
Genci:E pse babi cdo nate thote coj zemer kembet?!

Katunari dhe pasqyrja
Del nje katunar ne treg dhe duke shetitur e sheh nje pasqyre por nuk e din se ca eshte ajo
dhe e pyet shitesin ca eshte kjo?
Ai i tregon eshte pasqyre munesh me pa veten aty kur te rruhesh e ashtu edhe e blen nje pasqyre te vogel dhe e shtin ne xhep,
Kur shkon ne shtepi ja shtin gruja duart ne xhep dhe e gjen pasqyren por nuk e din ca eshte ajo sepse nuk kishin pare kurr,
E mer e kthen kah vetja dhe thote: Shikoje kete foto me qfar kurve po me tradhtojka burri.
E kap vjehrra paqyren dhe thote: Lere se qenka kurv por qenka edhe plak.

Mercedezi
Ishte nje shqiptar sa i ardhur nga Italia dhe blevi nje mercedes 6000. Pas disa ditesh e mori vesh se disa kasetafona mercedezash ishin vjedhur. ai menjehere vajti ne shtepi dhe shkrojti nje leter dhe e ngjiti ne xham te makines qe shkruante “KJO MAKINE NUK KA KASETAFON’ prandaj mos e vidhni.
Kur ngrihet te nesermen nga gjumi ai vajti te shikonte si ishte makina jashte kur ai pa vetem nje leter qe shkruante “SKA PROBLEM JA VEME VETE KASETAFONIN.

Ishte Saliu me Skender gjinushin ne nje mbremje ne amerike me Bill klintonin po hanin darken mirepo aty luget dhe pirunjt ishin flori. Dhe Sali Berisha shikon Skender Gjinushin qe futi nje lug floriri ne xhep dhe skishte si ta merte 1 vet dhe tha ” degjoni te dashur Amerikan une sjam vetem President Shqiptar por jam dhe magjistar, e shikoni kete lugen flori? Une e fus ne xhepin tim dhe e nxier nga xhepi Skender Gjinushit, donte sdonte skenderi e nxori lugen

Nje plak 97 vjecar shkon tek nje zyre sigurimesh:
C’kemi?
Dua te bej siguracion per jete.
Sa vjec je?
97-i thote plaku
Nepunesi cmendet:
Tallesh,pa c’te duhet ty sigurimi?!
Pa ja do shkoj me babain tim jashte shtetit dhe tham te siguroheshim.
Me babain tende?!!!!!!!!
E sa vjec eshte ai?!
Po ja neser mbush 125.
E ku do shkoni?
Do shkojme tek gjyshi.
Nepunesi i bie murit me kokë:
Cfare thua,tallesh me mua,gjyshi the?!!!!!
Po,per 1 jave mbush 125 vjet.
E cfare ben ai?!
E po ja po martohet,e po shkojn ne dasem.
Nepunesi i afrohet dritares gati te hidhet:
Po pse po martohet?!!!!
Budallaki,edhe ate e detyrojn prinderit te martohet.

Pyet i biri të atin: “Baba, si erdha unë në këtë botë?”
– “Eh, more bir”, – ia kthen i ati. – “E kam ditur që një ditë do t’ma bësh këtë pyetje, dhe ja, po të përgjigjem”:
– Isha në një internet kafe duke chat-uar me nënën tënde dhe filluam të bënim disa copy/paste bashkë. Pas një bisede të gjatë, e lamë të takoheshim në wc-në e kafe-internetit. Unë fillova të bëj një upload, ndërsa nëna jote i pranoi me kënaqësi disa download-e. Por më vonë kuptuam se nuk kishim kontrolluar firewall-in, dhe ishte tepër vonë për delete. Kështu që pas 9 muajsh na erdhi diçka e pashmangshme, që desh na bëri crash sistemin. Ishte një virus i lezetshëm!”

I tregon gruaja burrit ndodhin cka i kishte ndodhur gjate udhes duke ardhur per vizite ne spital tek ai.
Burre u nisa per tek ti te te vizitoj edhe me ndali taxisti afer spitalit por une e shkreta kisha harruar leket ne shtepi keshtuqe taxisti me venoj kusht ose te kendoj nje kenge ose ta marr nje orale shpejt e shpejt.
Burri:hë grua cilen kenge e kendove?
Gruaja:burr a je cmendur,ti ne spital e une te kendoj,sme ka mbet kenga!

Tags: , , , , , , , , ,

Publikoni komentin tuaj!

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org.!
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

52 Responses

 1. ish kan niher djali edhe baba djali e kish ble ni or shum te shtrejt edhe ku shkon me ja kallxu babes baba i thot sa e ke ble qit or djali i thot200 euro baba i thot te pshurrsha ne te djali i thot pshurre se dush se nuk i hin uji

 2. ishin 3 persona njeri Gjerman.Italijan.Shiptar dhe vendosin kush po rrin me magar ma shum.
  i pari gjermani rri 1 or e 30 minuta dhe del e thot ik bre se spo rrike me magar.
  i dyti italiani hin dhe rrin 3 or e del thot ik bre se spo rrike me magar.
  i treti shqiptari kur hin shqiptari mas 5 min del magari thot ik bre se spo rrike me shqiptarin

 3. 17 Bjondinat

  kan qen 17 bjondina para nje diskoteke kan qen tuj prit.. rojtari diskotekes i pyet pse nuk hyni mbrenda po pritni? ato i pergjigjen e presim edhe 1 a nuk duhet me qen 18 per me hy mbrenda…

  me mendim 18 vjet osht kto kan kujtu 18veta

 4. ish nje gjerman nje amerikan dhe nje shqiptar dhe e bojn kush de kerceje ma shum me vetura armerikani me mercedes gjermani me bmw dhe shqiptari me fiqe nis amerikani dhe thot jo nuk e thej veturen nis edhe gjermani ndalet dhe thot jo nuk e thej veturen nis shqiptari dhe hudhet dhe thot asgje nuk dua vec nje pal brek se u dhita

 5. Un Te Dua Ty
  Ti A me Do mua
  si per ty Si per Mua
  RRNOFT KOSOVA
  R E P U B L I K :D:D

 6. a kan nje vajz dhe nuk e ka dit cka eshte e cimja.nje dit del me baben e vet ,dhe nje djal i thot a cina,kjo vajza kur vjen ne shtepi e pyet baben e vet .o bab cka esht e cimja ,babai cohet dhe ja jep nje qitek e ben per spital,mas pes viteve kjo vajza martohet,dhe kur hijn ndhom buri i vet i thot a cina ,kjo vajza i thot jo se mka cij baba nje her sot e ket dit e mbaj mend at cijme

 7. hahaahahahahah
  me nje LIKEE perr kettee web faqe (L)<3

 8. ish kan nje burr edhe kur kish hi dhenderr , hala pa ra me fjet i thot gruas , grua : shko lart ne dhom une tani vi , edhe ky kur hyn ne dhom i thot gruas , mshili perdet ,dhe gruaja i mshel , burri thot : fike driten dhe gruaja e fik driten , burri thot : hyr brenda nen jorgan dhe gruaja hyn dhe burri i thot : shih qfar ORE me drit kam ble ,
  ahahahahahaa

 9. jun kan 2 murgesha edhe kan shku ne shitore dhe i kan lyp 2 banane dhe shitsja i ka than i shesum veq ka 3 njana murgesh ka than ani de se njanen e hajm !
  uahuahuahahuaehauwehuawehuuhauh..

 10. ish kan ni amerikan edhe ni gjerman edhe ni shpetar edhe ni komdat ityne aji komdati ika than qka po amroni diqka moroni ika than kur te vi une te ke qyri qka kini ban vjen komdati tani pyt qk ki maru aji amerikani kish dertu ni banes ika than komadati ajiiiiiiiiii qisi kena boll ushku te gjermani kur ekapa gjermanin qka ki maru ti aji kish maru ni hlkopter ajiiiiiiiiii qisi kam boll shkoji te shpetari thojin atina qka ki maru ti komdati tina qa skam pa qas kam ni per si ban mutin tavan veq shpetarin ekam pa eehehehehehhehhehehehhehee

 11. ishkan nje hogj e nje burr e purri shin te hogja e i thot o hogj kum bo shun gjynahe po edhe shun tmira a shkoj ngjenet a ngjenem hogja kujtohet e thot po as ngjenet e as ngjenem po qaty te dera
  nalet burri e i thot po ti be hogj ku shkon hogja i pergjigjet eeeee une ngjenet
  e burri thot sa te jem une rte dera ti sun hyn mrendA HHAHAHAAHHAH

 12. Kan qen dy miza dh nuk kan pas ku t’hajn buk dh shikojn ni restorant dhe shkojn atje dhe i vin kamarieri dhe i thot mizes ti qka do hash i pergjigjet miaza dhe i thot mua me jep ni mut me qep dhe ajo tjetra i thot mua me jep veq mut jo me qep se qpa bihen era..hahahah (domethen muti nuk bihen era qepa bihen e ra a hahaha)

 13. U kan ni burr edhe ni gru edhe djali kur kan ra me fjet nana pi thot djalit bir a ke fjet bir a ke fjet a i pergjigjet jo kur neser e ka pa ni plak e i ka than a ban me tthan diqka ai i ka than po pse baba edhe nana kur po bina me fjet po thojn bir a ke fjet a i ka than tparen her pergjigju e dyten jo kur kan ra me fjet pi thot nana djalit bir a ke fjet jo prap bir a ke fjet ai sfol ja ka ba gruja burrit buurr nxirre bananin djali edhe une du banan hahhaha

 14. ish pas kon ni djal , per gjdo nat e nike baben e nonen tuj bertit .kur qohet nsaba shkon te gjyshja e i thot : qka po bojn babi e mami qe po bertasin a po rrehen a?
  i thot qyshja .shko nigoj sespo muj me fol se mu ka ter goja
  kur bohet nata shkojn krejt me flejt .djali shkon e qel deren pak edhe e nin nonen e vet tuj thon burrit ..burr nxerre bananen ..kur e shtin djali kryt i thot Ooooo bab dama gjysen

 15. u kon djali nana edhe baba edhe baba

 16. iSh Kon 1 njeri nihe Dhe Mbetet Ne rRug dhe Kishte Nje dhi per dOre Dhe Kur shkon te 1 hotel hyn mbrenda po ithot PronaRit ku me Lon dhijen .? Pronari thot Birma mu N`boDrum ? kur bohet mengjes me dAL Vjen pronari Ne Dhom dhe i thot ShTRatin eki 20 euro i Thot dhe i kthehet ky i thot po n`toK kom FJet Pronari thot sum intereson aty eke pas pse ske fjet .? Per Tv 20 Euro po Ky thot SEKom kqyr .?> i Kthehet pronari i thot sum intereson eke pas pse`h seke kqyr TeLeFonin 10 euroo thot po sekom Perdor hiq .? i KThehet pronari i thot eke paS Pse`h sEKe peRDor ? i THot Poa oke i kthehet ky njeriu PRonaRit i thot Po ti per dhi 50 euro duhesh memi dhon qe ke neit me to i thot pronari po une sikom bo sen Prap ky i thot eke paAS aty pse`h sEKe Q* ?10 euro ne fitiiiiim uha

 17. Pse Bjondina Kur Shkon Nshitore e mer ni kofe uj meveti ?? Per me LA Borgjin :A

 18. na ishte nje djal dhe nuk dinte cfar donte me then te besh sex.shkon cifti ne dhomen e gjumit dhe vazhdojn duke biseduar por jo per sex qunit nuk i shkonte mendja. dhe i thot nusia shko na sjell pak molla nga qatia. shkon ky dhe duke ipur djali gervisht doren dhe fillon theret mami mami gjaku.mami i thot mir mir se ashtu duhet….e moret vesht

 19. shum barcoleta te mrekullushme por disa nga to jo te kuptushme ok ju pershendes nga NEW YORKU

 20. ka qen djermani amerikani dhe shqiptari e kan qi nje femer gjermani e ka pas gjys metre e ka qi amerikani e ka pas 1 metre e ka qi kur i ka ardh reni shqiptarit ajo ka piskat i ka than “Oh my god – (oh maj gad)” shqiptari i ka than ska mat gat

 21. U kon 1 Plak ne Autobus edhe 1 djal i ri ja ka nxan venin edhe ton kohen ka bo zhurum .Ky plaku nkam tu nejt me krroqee ka kersit se ska mujt me njet ju kan dridh durt .Ja ka bo aj djali o Axh ish me ja kon ngjit qesaj krroqes tane 1 gom ma mir ish kan skishe bo zhurum .Plaku ja ka kthy edhe baba jot me kon ngjit 1 gom sishe dal tii hiq ahahahah

 22. tepper t`mrekulushme ju lummt ju duua Qummm

 23. shum te mrekullueshme jan ok ju pershendes te gjithve

 24. Hasa Hysa skan pare me shku ne disko edhe vendosin ne shpi me nejt edhe me ban shpijen disko lshoin muzik edhe e shkymin driten edhe tyj kcy ja shkel Hasa Hyses komen edhe i kthehet Hysa pse ma shkele kamen bre qartet Hasa aiiiiiiiiiiiii so njeri osht kty ku me dit kush ta ka shkel

 25. ishin kan ni gru dhe ni burr edhe ati burrit i kish ardh letra per me shku ne ushtri edhe naten e fundit me gruen e tij beren s*** dhe burri ja shtini nje zhilet ne P*** dhe ata kojshin e qi*jn edhe kur kthehet ky nga ushtria jav sheehh krejtve ka*at e sakatum edhe veq njani se kish pas te sakatum ehde ja bon ju falenderoj qe skeni tentu me ba diqka ndaj grues time aj ja kthen : THI URDHERONI THOKI KAPETHAN…:D:D

 26. u kan gjermani amerikani dhe shqiptari.ra radha te gjermani tha baba jem kur e in nanen tem kur hin nana nder e qan deren ra radha te amerikani tha baba jem kur a in nanen tem hur hin nana nder e qan murin ra radha te shqiptari tha kur baba jem e in nanen tem e kur ja qoj me ja la breket thojn spranojna parashuta

 27. na ishte nje her hasa dhe hysa ne nje aeroplan dhe papritmas hyses i behet nevoja e vogel dhe hasa i thot hyses bone prej dritares te aeroplanit pastaj hysa e qel dritaren dhe e ben duke e bere nevojen e vogel i bien breket ne nje treg qe kishte atje posht,ne ate treg punonte ne burr dhe shiste vez pastaj breket e hyses kishin ren mbi ato vez ndersa vjen nje gru dhe i thot atij burri HEQI BREKET TI SHOH VEZET …hahaha….e kuptuatt apoo jooo????

 28. PSE BJONDINA I MBYLL SYT KUR TE SHIKOHET NE PASQYRE?????te e shohe veten si flen naten :D hahahah

 29. na ishte njeher babaii nena djali dhe gjyshja…….djali i sheh nenen e vet dhe babain duke bere sex pastaj merr gjyshen e vet dhe fillon te ben sexx pasi e sheh babai vet i thot cka je duke i ber nenes time djali pergjigjet;sikur ti nenen time edhe un nenen tende hahah :D:D:

 30. Ish pas kon 1 burr me grue dhe 4 fmi kan jetu me shtepi te vogel 1 dhomshe
  burri nuk kishte ide se si te bente sexy me gruen e tij dhe i thot :
  Dilni jasht se pjav qi nonen…..Edhe Ai E Qi Gruen E Vet Edhe mas njo 1 ore Del jasht edhe i Thot Fmive Hini mrena se jav qiva nonen…..
  :D

 31. jeni te mrekullueshem veq vazhdoni

 32. na ishte mbreti dhe qidh qyteti i tij vajza e mbretit ishte shum e bukur te qidh edonin per grua pasi e morri vesh mbreti qe dashurojn te qjidh :ai beri nje lum dhe ne ate lum ishin peshkaqenet mbreti mblodhi te qytetaret dhe dha ai: qe e kalon ate lum pa e prekur peshkaqenet do ta merr vajzen ose pasururin: nje qytetar shtyu ne lum nje qytetar tjeter dhe ai e kapercen dhe i dhot mbreti ti e kaperceve lumin qfar do : e do vajzen apo pasurin dhe qytetari dhot nuk e du as pasururin e as vajzen po veq mos te nxafsha qat majmun qe me shtyu se at nann kom ja q….

 33. shum fort veq vazhdoni kshu se yll jeni

 34. ish kon ni fukare e qdo dit rrike para qebaptores tu prit mi dhan dikush me hanger diqka, ni dit po vjen ni plak edhe po i blen 20 qebapa edhe ky fukareja po eshef plakin qe i kish ble 20 qebapa e po e vet allahile axh per kan i bleve gjith kta qebapa e ky plaku po i thot vallahi bre djali i mir ja kom ble dhanrrit tem, se po ma q1n qiken mir dej po e knaq, e ky fukareja po i thot valla bre agj ske pas nevoj mu hargju qikaq shum se mu me ma ble 1 Qebap une ta q1 krejt familjen….. hahahahah

 35. E vet baba djalin? bir a ma para bahesh nxenes i mir apo Pederr? djali i thot Pederr, e pse bre pis . Djali i thot : Valla bab ma let um hin n’both se ne kry!!

 36. dy gjahtar tu u kthy nga gjurtia te zemruar sepse gjahu i tyre nuk kishte pasur sukses , e takojn nje qoban tu i ruajt delet. Thon me njeri tjetrin, hajt ta zezatim pak qobanin dhe e pyetin?
  o qoban a kaloj nje lepur kendej
  po tha qobani, po a ish kan mashkull a femer e pyet njeri nga gjahtaret, mashkull ia kthen qobani, e ku e dite ti i thot gjahtari?
  valla me tha lepuri nese i sheh dy gjahtar thuaju ma hangshi karin!!

 37. shumm nice veq do spo dinn as me shkru

 38. a e dini qysh i thojn mizes ne ram = RAMIZ,
  ujkit qe han fara = FARUK,
  kastravecit turqisht = JESHIL PENDREK,
  kopshtit zologjik turqisht = HAJVAN BAVQE.

 39. shum tmir jeni vazhdoniiiii

 40. u kan niher ni djal edhe e ka pas ni biciklet te vjeter edhe u dal mu shetit me ta edhe e ka pas si ish dek ni plakë e vjeter edhe ka than hajt te hi me pa edhe dikush ja ka vjedh bicikleten edhe u dal tu kajt e ja ka ba ni njeri aty hajt hajt mos kaj se e vjeter u kan ai djali ia ka kthy e vjeter e vjeter veq i kisha hyp edhe naj dite…

 41. jan kan tre budall me ni spital qmendiness tash ka shku dokttooorrii mi kontrroolli cilin me shu prej spitalit edhee shkon te pacientat ju thot cili asht i menqem shohet prej spitalit edhee shkon te pacienti i par ja bann shtine krevin en brav te deres edhe shkon ky ama smunet doktorri ja ban ski me dal prej spitalit masnej shkon te pacienti dyytt ja ban shtine krevin ky smunet edhe ja ban dokttoorrii ski me dal kur vjen radha te i tretiii doktorrii ja ban shtive krevin brav deres ky pacienti ja kthennn popo ju po doni mem ba budall mue ju e kini shti qelsin perpmass bravess edhe shohet prej spitalit

 42. Ni shurdhan e vet njanin: A e njeh Hysenin? Ai i pergjigjet: PO, shurdhani ja kthen: Qaj qe t’kcen

 43. pse bjondina kur te shikon televizjoni e merr kacin me veti :- ne qel edhe naj kanal te ri hahaha

 44. Ish kan një djal i martuar dhe gjdo vjet e bënte nga nje femij dhe nje dit vendos me shku te mjeku, me pyet a mundem me nderpre se nuk po kam kushte mi rrit të gjithë mjeku i thot shko në barnatore blej do prezenvativa dhe i vnon edhe femij nuk ban kur bje me fjet i afrohet gruaja me ba seks edhe e shef qe e ka vnu prezenvativin gruja ja kthen:Qysh bre burr spo te vjen gjyna fëmija skan buk me hanger e ti ke shku e ke pështjell K**** me cellofon.

 45. MALOKU
  Ish kan nje malok dhe kish shku ne kinema me kqyr ni Porno film, ne at filem nje vajz ne merr K……? ne goj , dhe malokut i pelqen ky stil dhe kur te shkon ne shtepi i thot gruas vet grua sot ke me ma marr ne goj gruaja i thot a je mir a je tranua , malokii thot un qeshtu kam vendos , gjuaja i pot po ama me ni kusht ” me ta ly K…..? me mijalt ” maloki i thot me ly K.. ? me mijalt e marr n’goj vet :P

 46. Ish kan qka ish kan ni mut me ni than kush e lexoj qeta ja ngjiti me dham ahahahhaha

 47. u kan 1 turk edhe e ka pas karin e madh edhe ka than e kam karin ma te madhin ne bot edhe i thot 1 shok shko ne kosov te muharremi e ka ma te madh se tanin edhe vjen turku kosov edhe e she njanin tu i thy arrat me kar edhe i thot a ti je muharremi a? thot jo jam vllau i tina muharremi esht duke e shkun arren

 48. ishin kan dy prinder dhe ni djal .prindrit tan kohen u zijshin mes veti dhe nuk u pajtojshin ,nje dit djali po e pyet babin , babi pse kur ishi te ri ti e nena u idhnojshi diten e ne mbremje u pajtojshi,e tash ne pleqri kur po idhnoheni ka 2-3 muj spo pajtoheni,ehhhhhhh ja kthen babi ather e kam pas ni shok e gjith na pajtojke , edjali po i thot po ku eshte aj shok se po e thirri dete vjen te ju pajton , ja kthen babi po qa me ba qi ka koh qe me ka vdek hahahahahhahaah

 49. Si erdhem ne ne kete bote
  Edi e pyet babin : Babi si erdhem ne në kete bote(e ka fjalen per motren dhe vellane me te vogel)
  Babi; Ty Ed te ka sjellur, shqipnja, Lizen e ka sjellur cava(gala), ndersa Elen si dhurtate na solli lejleku ne kete shtepi.
  Edi(babit): uuuu , babi po paska 15 vjet qe ne kete shtepi nuk paska q…askush !!!

 50. ish kon ni her nje grua ajo grua tere naten lesoi nje liber dhe kur i erdhi buri i saj gruaja i tha o bur nxere bananen dhe vajza i thot babes o bab ruma edhe mu ni banane

 51. Kan cen dy qifta te moshuar duke ecur rruges dhe ndalen me pushu dhe ndegjojn nje ze dhe dy te rinj i shofin duke ber sex dhe plaku ja ben plakes jajde ecum jo ja kthen plaka dua ti shof keta te rinjet deri ne fund si e bejn dhe mbase ta pergundojn sexin keta te rinjet djali e hjek prezenvativin dhe plaka ja ben plakut oh more plak qe sa e bejm ne kurr lekura ty nuk te ka ra e ketyre te rinjeve e pe si i ra lekura.

Komenti juaj: