VIDEO që po shikohet nga gjithë bota shiko se c’far Avioni kan krijuar Rusët

VIDEO që po shikohet nga gjithë bota shiko se c’far Avioni kan krijuar Rusët   [wp-like-locker][/wp-like-locker] 862 total views, no views today

Barcoleta

Shkon nje person tek doktori dhe i thote:- Doktor sa here pij kafe me dhemb syri.Doktori pasi e shikon me vemendje i pergjigjet.- Tani e tutje kur te pish kafe hiqe lugen nga filxhani! Pacienti: Doktorr kam nje problem shume te madh flas ne gjume. Doktorri: Mos u shqetesoni nuk eshte ndonje gje serioze. Pacienti: E di doktorr e di po nuk dua qe te tere ne zyre te marin vesh gjerat e mia. Nje djale...

Barcoleta Me Polic

Polici dhe Fshatari Nje polic shetit rruges dhe shef nje fshatar siper nje kamioni me molle,qeronte mollet dhe merrte farat e molles e i hidhte ne nje thes kureshtar e pyet fshatarin: “Po ti cfare ben me ato molle i qeron edhe i ve farat e molles ne thes pse? Fshatari i thote: “Po ju nuk e dini se farat e molles ndihmojne ne permirsimin e inteleigjences”! Polici edhe ma i kuriozuar...

Barcoleta Me Bjondina

Pse Bjondina – Pse bjondina e qet kacigen ne kry – Mos mi ra naj sen ne men – Pse bjondina vesh brek te zeza – Mban dit zije per virgjinitetin e humbur – Pse bjondina i lyn buzet me te gjelbert – Se e kuqja dmth STOP – Pse ka ra bjondina per dritare – Se ka qen duke i hekurosur perdet – Pse bjondina shkon ne shpi publike – Se punon… –...

Barcoleta me Nasradinin

Nastradini Nastradinit i ishte mërzitur jeta edhe vendosi të varë vetën në një pemë, në buzë të liqenit. Ai varet por dega thyhet dhe bije në uje. Kur del nga ujië thotë me veten e tijë, “për një të varme desh u mbyta”. 20 vitet e Nastradinit Ne nji ode burash ,njeri e pyet Nasradinin: O Nasradin.. sa vite i ke..? Ai ja kthen …. 20vjet Pas 20 vitesh i njejti person e...

Barcoleta 18+

Halli i madh Ka qen nje djal e ka pat 50 cm dhe gjate kohe nuk ka gjet femer qe pajtohet te flej me to. Paska pat nje ku*ve e madhe dhe dikush i ka sugjeruar te shkoje te ajo. Shkon ky, por kur e sheh ajo “madhsine” e ktij frigohet dhe refuzon. Djali i brengosur nuk ndalet duke kerkuar ndihme dhe kur nje dite takon nje plak dhe ia tregon hallin, thote keshtu keshtu smund te flej me asnje...