List/Grid

Muzike Subscribe to Muzike

Kënga:“Jam musliman, dhe nuk jam terrorist” po klikohet me ritëm të jashtëzakonshëm (video)

Kënga:“Jam musliman, dhe nuk jam terrorist” po klikohet me ritëm të jashtëzakonshëm (video)

Një këngë e re ka dalë dhe po përhapet nëpër botë me një ritëm të jashtëzakonshë. Këngëtari Karter Zaher sëbashku me shokun e tij kanë publikuar këngën e tyre “Musliman”…. Lexo më gjërësisht.. »

434 total views, 1 views today

Adnan Daci – Kur Ta Bajm Djalin Synet  (VIDEO)

Adnan Daci – Kur Ta Bajm Djalin Synet (VIDEO)

Gjithe diten punoj gjithe naten mendoj kur ta bajm synet djalin me cka do ta n’drrojm kur ta bajm synet djalin me cka do ta n’drrojm seter e pantoll kmish… Lexo më gjërësisht.. »

601 total views, no views today

Vjen “king Vali” me një këngë tipike për klube (Video)

Vjen “king Vali” me një këngë tipike për klube (Video)

Princ Vali Karleone është rikthyer me një hit të fuqishëm. Është kjo kënga “You Can’t Copy The KING” që Vali e ka realizuar në bashkëpunim me kompozitorin e njohur Çekiç…. Lexo më gjërësisht.. »

517 total views, 3 views today

Hitet me te degjuara shqiptare. Muzike e perzgjedhur shqip!

Hitet me te degjuara shqiptare. Muzike e perzgjedhur shqip!

389 total views, no views today

389 total views, no views today

Sinan Vllasaliu – Mos Hy N’gjynah 2015

Sinan Vllasaliu – Mos Hy N’gjynah 2015

Ah, sa lehte po te bjen mem lan, zemra jote qesh, e imja po qan, po du met fol, dhe nji here met uru, mendoje me mire e mos u… Lexo më gjërësisht.. »

357 total views, 2 views today

Sinan Vllasaliu – Gabim

Sinan Vllasaliu – Gabim

Gabim, se te deshta ty. Gabim, qe te besova ty. E kam pas nji paranjdjejne, se e imja s’ke me qene, se e imja se e imja s’ke me qene,… Lexo më gjërësisht.. »

489 total views, 2 views today

NRG Band ft. Ghetto Geasy – Ta du majmunin

NRG Band ft. Ghetto Geasy – Ta du majmunin

Ta du majmunin… Ghetto Geasy: Kur po tshoh ty pi ja nis mu dhez zjarri, Mo as ket temin sun e nali, Po tpres me tpa After Party, Majmunin e… Lexo më gjërësisht.. »

411 total views, 2 views today

Sinan Hoxha – Nona 2015

Sinan Hoxha – Nona 2015

Sinan Hoxha – Nona 2015Shkarko falas: http://bit.ly/1J059zNLike dhe Share www.Zemra.OrgVizito http://mp3.zemra.org Posted by www.Zemra.Org on Wednesday, July 15, 2015 851 total views, 1 views today

851 total views, 1 views today

Flori Mumajesi vjen me hit të ri, publikon “Nallane” (VIDEO)

Flori Mumajesi vjen me hit të ri, publikon “Nallane” (VIDEO)

Është publikuar projekti më i ri i Flori Mumajesit, i titulluar “Nallane”. Flori e ka bërë vet tekstin dhe muzikën. Video e sjell atë dhe Vicky Dj në veturë, gjatë… Lexo më gjërësisht.. »

194 total views, no views today

Sabiani ft. Marseli & Shkendije Mujaj – Show Biz

Sabiani ft. Marseli & Shkendije Mujaj – Show Biz

Sabiani ft. Marseli & Shkendije Mujaj – Show Biz, Muzika u realizua nga: Irkenc Hyka, Tekstin e shkroi: Petro Xhori, Postoi në kanalin e yotubes: ArkivaShqip. Sabiani ft. Marseli &… Lexo më gjërësisht.. »

502 total views, 1 views today