Kënga:“Jam musliman, dhe nuk jam terrorist” po klikohet me ritëm të jashtëzakonshëm (video)

Një këngë e re ka dalë dhe po përhapet nëpër botë me një ritëm të jashtëzakonshë. Këngëtari Karter Zaher sëbashku me shokun e tij kanë publikuar këngën e tyre “Musliman”. Kënga është pritur mjaft mirë nga publiku. Kënga është shpërndarë dhe po shpërndahet pafundësisht ne rrjetet sociale. Ai me këngën tenton që të percjellë mesazhin se muslimanët nuk janë terrorista....

Adnan Daci – Kur Ta Bajm Djalin Synet (VIDEO)

Gjithe diten punoj gjithe naten mendoj kur ta bajm synet djalin me cka do ta n’drrojm kur ta bajm synet djalin me cka do ta n’drrojm seter e pantoll kmish e xhemedan kur ti del babes perpara sikur kapetan kur ti del babes perpara sikur kapetan gjithe diten punoj gjithe naten mendoj kur ta bajm synet nipin me cka do ta n’drrojm kur ta bajm synet nipin me cka do ta n’drrojm seter...

Vjen “king Vali” me një këngë tipike për klube (Video)

Princ Vali Karleone është rikthyer me një hit të fuqishëm. Është kjo kënga “You Can’t Copy The KING” që Vali e ka realizuar në bashkëpunim me kompozitorin e njohur Çekiç. Kënga është për klube të natës dhe Vali duket se e ka punuar me zemër. King me këtë këngë sikur është rikthyer për të treguar se është ende king ashtu sikurse ka qenë edhe më parë. 595 total...

Hitet me te degjuara shqiptare. Muzike e perzgjedhur shqip!

445 total views, 1 views today

Sinan Vllasaliu – Mos Hy N’gjynah 2015

Ah, sa lehte po te bjen mem lan, zemra jote qesh, e imja po qan, po du met fol, dhe nji here met uru, mendoje me mire e mos u ngut. Mos hy n’gjynah, mos hy n’gjynah, ma un prej teje nuk du me u nda, mos hy n’gjynah me zemren tem, mos me lendo aty ku m dhemb, mos hy n’gjynah nje zemer e thyer nuk fal aq lehte, nuk ta fal as Zoti ta kthen ku se pret. Po du met fol, edhe nji here...

Sinan Vllasaliu – Gabim

Gabim, se te deshta ty. Gabim, qe te besova ty. E kam pas nji paranjdjejne, se e imja s’ke me qene, se e imja se e imja s’ke me qene, kam pas nji paranjdjenje se e imja s’ke me qene jo jo s s’ke me qene. O m’ preve n’bese, o m’preve n’bese, kujt i beson ta bene kete zeze. Gabim, qe me kushtoi shume. Gabim, qe po e paguj. E kam kam pas nji paranjdjenje, se...

NRG Band ft. Ghetto Geasy – Ta du majmunin

Ta du majmunin… Ghetto Geasy: Kur po tshoh ty pi ja nis mu dhez zjarri, Mo as ket temin sun e nali, Po tpres me tpa After Party, Majmunin e vogel ta do ma i madhi, Hmm ndroj krejt situata, Un ta du majmunin ajo don banane t’gjata, Geasyeeah….shum leht pershtatna, Me asni meter une nuk matna, qoje qoje zemer mos e mshef, qoje veq me lu se vet po ka qef, Ta mys ta rehi per vesh un...

Sinan Hoxha – Nona 2015

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Sinan Hoxha – Nona 2015Shkarko falas: http://bit.ly/1J059zNLike dhe Share www.Zemra.OrgVizito http://mp3.zemra.org Posted...

Flori Mumajesi vjen me hit të ri, publikon “Nallane” (VIDEO)

Është publikuar projekti më i ri i Flori Mumajesit, i titulluar “Nallane”. Flori e ka bërë vet tekstin dhe muzikën. Video e sjell atë dhe Vicky Dj në veturë, gjatë interpretimit të këngës. 240 total views, no views today

Sabiani ft. Marseli & Shkendije Mujaj – Show Biz

Sabiani ft. Marseli & Shkendije Mujaj – Show Biz, Muzika u realizua nga: Irkenc Hyka, Tekstin e shkroi: Petro Xhori, Postoi në kanalin e yotubes: ArkivaShqip. // < ![CDATA[ (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; ...