Muzik

tyyp 2po2 – Kom Ra nDashni 2014
tyyp Adelina Pireva – Nje Kujtim 2014
tyyp Adelina Tahiri – Heart on Fire 2014
tyyp Alba – Mos ma tesh 2014
tyyp Alban Gashi ft. Egzoni Vogel – Gjane Gjane 2014
tyyp Albana Azizi – Zemer Ciao 2014
tyyp Albana Qato – Per ty (Official Video HD)
tyyp Albana Qato – Pranoje 2014
tyyp Anxhela Peristeri – Femer Mediatike 2014
tyyp Artesa Retkoceri – Do te kujtoj 2014
tyyp Artiola Toska & Poni – Fol Shqip 2014
tyyp Aziz Murati – Lotet e mia 2014
tyyp Bardha ft. Rati – Engjelli I shpirtit tim je ti 2014
tyyp Blerina Braka ft. Shpat Kasapi – Zogu ti 2014
tyyp Blerta Sopaj – Te dua me zemer 2014
tyyp Bloody – Indian Girl 2014
tyyp Blunt & Real ft. Dhurata Dora, Lumi B – Edhe pak 2014
tyyp Burim Aliu – Shuj Zemer 2014
tyyp DJ Floow ft. Arilda – Like that
tyyp Dafina Dauti ft. 2Ton – S’po ma nin (Official Video HD)
tyyp Dhurata ft. Presioni – Ama vec pak 2014
tyyp Dijamanti dhe Premtimi – Afrohu ti veq pak 2014
tyyp Ediz Tuna ft. Ronn.B – Show Time
tyyp Eli G ft. Rati & 52oni – Bela (Official Video HD)
tyyp Elis ft. Megi – Special 2014
tyyp Enxhi – Ma ka thon baba 2014
tyyp Era Istrefi – Mani Per Money 2014
tyyp Ermal Fejzullahu – Djal I Kosoves 2014
tyyp Ermal Fejzullahu – Te fala ke dhe nga une 2014
tyyp Ertila Koka – I vetmi qe dua 2014
tyyp Flobi ft. Bob Hani – Afrohu 2014
tyyp Flora Gashi ft. Mc Qoppa – Oj lulie 2014
tyyp Florian Shtambari ft. Vedat Demiri – Lory Lory 2014
tyyp Gazi ft. Isuf Berisha – Te bashkojme trojet 2014
tyyp Genta Ismajli – Si Ty Nuk Ka 2014
tyyp Ges ft. 52oni ft. Klodi – Lelia 2014
tyyp Gezuar 2014 – Aziz Murati ft. Lumja
tyyp Gold AG ft. Beatrix Ramosaj – Ne vendin e vjeter 2014
tyyp Iliret ft. Beni Baksi – Jeta ne kurbet 2014
tyyp Ingrit Gjoni ft. Gjeto Luca – Hajde Sonte (Official Video HD)
tyyp Ingrit Gjoni ft. Gjeto Luca – Hajde Sonte 2014
tyyp Ingrit Gjoni ft. Meti Maloku – Ani Ani 2014
tyyp Klodiana – Te ndjej 2014
tyyp Labinot Alshiqi – Pa ty 2014
tyyp Labinot Rexha-Noti ft. Machiato Band – Ta ha buzen ty 2014
tyyp Leutrim Gervalla – Sish ba nami 2014
tyyp Lori – Ndahen njerezia 2014
tyyp Mc Qoppa ft. Mendari – Xhemile 2014
tyyp Meda – Ai Plumb 2014
tyyp Meda – Je Martu 2014
tyyp Meda – O mehlem 2014
tyyp Meda ft. Sinani, Sabriu, Ermali, Vjollca – Potpuri 2 2014
tyyp Meda ft. Sinani, Sabriu, Ermali, Vjollca – Potpuri 2014
tyyp Meda ft. Sinani, Sabriu, Ermali, Vjollca – Potpuri 3 2014
tyyp Meda ft. Vjollca Haxhiu ft Gold AG – Tkam fiksim 2014 REMIX
tyyp Mensur Kadriu – Nata e Kanes 2014
tyyp Mentor Kurtishi – Moj dashnia jeme 2014
tyyp Mili – Akull dhe zjarr 2014
tyyp Sabiani ft. Marseli, Petro – Luje luje Zemer Ti 2014
tyyp Sabri Fejzullahu – Goditje ne zemer 2014
tyyp Sabri Fejzullahu ft. Vjollca Haxhiu & Mario MC – Mos m gjuaj 2014
tyyp Sabri Fejzullahu ft. Vjollca Haxhiu & Baba-Tarabuka ft. Mario – Mos me gjuj (Official Video HD)
tyyp Seldi Qalliu – Weli Weli (Official Video HD)
tyyp Sergio – Without U 2014
tyyp Shkelzen Jetishi – Jete o jete 2014
tyyp Sinan Hoxha – Syte blu 2014
tyyp Sinan Vllasaliu – Shkaktar 2014
tyyp Valbona Spahiu,Xheni dhe Dibranet – Kalle valbona kalle 2014
tyyp Vaxi ft Academic Band – Ne Prishtine 2014
tyyp Vigan ft. Edber – Elona 2014
tyyp Viki – Edhe sonte 2014
tyyp Viola – Te Dua Edhe Pik 2014
tyyp Vjollca Haxhiu – Hej Dj 2014
tyyp Xili – Pse o shpirt mke lan 2014
tyyp Zelma – Nje moment 2014
tyyp Aferdita Demaku – Me nuk vuaj per tradhtar ( Official Video ) 2014.mp3
tyyp Aferdita Demaku – Babe e Nane (Official Video).mp3
tyyp Albana Qato – Per ty 2014.mp3
tyyp Albana Qato – Pranoje 2014.mp4
tyyp Areva Gaci – E imja dashuri 2014.mp4
tyyp Arta Bajrami – Nuk prish pune.mp3
tyyp Bloody – Indian Girl 2014.mp4
tyyp Dafina Dauti ft. 2Ton – Spo ma nin 2014.mp3
tyyp Dhurata Dora ft. Young Zerka – Roll 2014.mp3
tyyp Ediz Tuna ft. Ronn.b – After Party 2014.mp3
tyyp Eli G ft. Rati & 52oni – Bela 2014.mp3
tyyp Etnon feat Kaltrina Selimi – Pike ne jete 2014.mp3
tyyp Etnon feat Mc Kresha & Lyrical Son – Era e saj 2014.mp3
tyyp Fatmir Sufa ft. DeSanto – Cak Pak Hopa Hopa 2014.mp3
tyyp Gezuar 2014 – Aziz Murati ft. Lumja 2014.mp3
tyyp Gold AG – Shqiptar 2014.mp3
tyyp Jaser Ziberi – Oj sebahat oj zemer 2014.mp3
tyyp John Legend ft. Lindsey Stirling – All Of Me.mp3
tyyp Kujtim Aliu – Duro zemer 2014.mp3
tyyp Meda – Je Martu 2014.mp3
tyyp Meda ft. Vjollca Haxhiu dhe Gold AG – Tkam fiksim 2014.mp3
tyyp Merita Bunjaku – Malli per nanen (Official Video).mp3
tyyp Mursel Murseli – Merre zemren tande 2014.mp3
tyyp Nora Muqaj – Hey 2014.mp4
tyyp Sabiani ft. Marseli – Pa titull 2014.mp3
tyyp Shkurte Gashi – Godet shpirti 2014.mp3
tyyp Shkurte Gashi – Potpuri Dasmash 2014.mp3
tyyp Skivi feat. Mimoza Shkodra ft Nora Istrefi – Na – 2014.mp3
tyyp Xhavit Avdyli ft. Antigona Sejdiu – Si sheqer 2014.mp3

Kjo faqe është vizituar 5,717 herë!