List/Grid

Tag Archives: 1 Milion

Facebook ka 1 milion reklamues

Facebook ka 1 milion reklamues

Facebook ka arritur në 1 milion reklamues, dhe kjo shifër sinjalizon se rrjeti social është bërë një kanal tashmë “tradicional” për reklamat e bizneseve të vogla dhe të mesme. Në… Lexo më gjërësisht.. »

243 total views, no views today

I fitoj 1 milion euro per kete levizje te barkut (Video)

I fitoj 1 milion euro per kete levizje te barkut (Video)

Per shkak te permbajtjes, konfirmoni me LIKE per te vazhduar!   146 total views, 1 views today

146 total views, 1 views today

Per një foto Kim Kardashian dënohesh 1 mln dollarë

Per një foto Kim Kardashian dënohesh 1 mln dollarë

Kim Kardashian do të festojë si kurrë më parë gjatë kësaj fundjave në New York City, por producentët e shout të saj të realitetit po mundohen ta mbajnë atë të… Lexo më gjërësisht.. »

142 total views, no views today