List/Grid

Tag Archives: 1

Benzina lirohet për katër, dizeli për 1,5 denarë

Benzina lirohet për katër, dizeli për 1,5 denarë

Shkup – Benzina prej sonte në mesnatë lirohet për katër denarë, ndërsa çmimi i derivateve të diselit për 1,5 denarë për litër, vendosi sot Komisioni rregullator për energjetikë (KRRE). Me… Lexo më gjërësisht.. »

139 total views, no views today

Kurva number 1 dhe kurva number 2 – edhe keta shqiptare duan te tregojne dicka (Video)

Kurva number 1 dhe kurva number 2 – edhe keta shqiptare duan te tregojne dicka (Video)

Per shkak te permbajtjes, konfirmoni me LIKE per te vazhduar! 238 total views, no views today

238 total views, no views today

Ksaj i thuhet shpetoj per 1 qime leshi … (VIDEO)

Ksaj i thuhet shpetoj per 1 qime leshi … (VIDEO)

Per shkak te permbajtjes, konfirmoni me LIKE per te vazhduar! 96 total views, no views today

96 total views, no views today