List/Grid

Tag Archives: 10

Kënaqësia e femrave 10-fish më e fortë

Kënaqësia e femrave 10-fish më e fortë

Sipas studimeve kur femra arrin në orgazëm gjatë marrëdhënieve, atëherë kënaqësia e saj është pothuajse 10-fish më e fortë se ajo e mashkullit. Sidoqoftë e vërteta është se në një… Lexo më gjërësisht.. »

247 total views, no views today

Super sprinti i Ronaldos, 96m për 10 sekonda (VIDEO)

Super sprinti i Ronaldos, 96m për 10 sekonda (VIDEO)

Per shkak te permbajtjes, konfirmoni me LIKE per te vazhduar! 204 total views, no views today

204 total views, no views today

10 gabimet me trashanike me te quditshme ,10 njerezit me budallenje ne bote (VIDEO)

10 gabimet me trashanike me te quditshme ,10 njerezit me budallenje ne bote (VIDEO)

Per shkak te permbajtjes, konfirmoni me LIKE per te vazhduar! 195 total views, no views today

195 total views, no views today

10 femrat më të dëshiruara nga meshkujt

10 femrat më të dëshiruara nga meshkujt

Revista “GQ”, ka përpiluar listën e femrave më të dëshiruara në botë për vitin 2011. Në në krye qëndrojnë Irina Shayk, Kim Kardashian, Gisele Bundchen, Rihanna dhe Jennifer Aniston. Shayk… Lexo më gjërësisht.. »

193 total views, no views today

Adelina Ismaili – Top10 Photos – 2011 RISI !!! GEZUAR !!! NEW !!!

Adelina Ismaili – Top10 Photos – 2011 RISI !!! GEZUAR !!! NEW !!!

243 total views, no views today

243 total views, no views today