List/Grid

Tag Archives: 11 muaj

Mos e ndal muzikën… (Video)

Mos e ndal muzikën… (Video)

Binjaket identike, që kanë 11 muaj që kanë lindur, kënaqen me muzikën që luan babai i tyre. Ato qeshen, lëvizin trupin nën ritmin e tingujve të kitarës. Shikojeni videon dhe… Lexo më gjërësisht.. »

242 total views, 1 views today