Kush puth bukur Monikën,Claudian,Naomin dhe Charlize,fiton 150.000 euro!

Monica Bellucci, Claudia Schiffer, Naomi Campbell dhe Charlize Theron …janë të ftuara në një fushatë publicitare që bën Martini. Këto katër femra të bukura, nuk do të jenë vetëm …Ato kërkojnë një mashkull të bukur, student,punëtor dhe puthjet e tija të jenë të bukura. Kërkohet një njeri i zakonshëm që të puthi vajzat bukur dhe në fund ai do marrë 150.000 euro. Spoti...