List/Grid

Tag Archives: 2 shqiptare

Itali, vdesin 2 të rinj shqiptarë

Itali, vdesin 2 të rinj shqiptarë

Aksidenti tragjik ka ndodhur në qytetin Loria pranë Trevisos dhe Padovas pak pas mesnate. Katër të rinjtë udhëtonin me shpejtësi në një makinë e cila ka dalë nga rruga dhe… Lexo më gjërësisht.. »

237 total views, 1 views today