List/Grid

Tag Archives: 20

20 vjeçarja leksion femrave, ja si të keni vithet perfekte (VIDEO)

20 vjeçarja leksion femrave, ja si të keni vithet perfekte (VIDEO)

Kudo që shkon është mëse e njohur dhe vet Rihana është një ndjekëse e saj. 20 vjeçarja Jen Selter nga New York City ka më shumë se 1.3 milion ndjekës… Lexo më gjërësisht.. »

404 total views, no views today

Gjyste Vulaj, dasëm pas 20 vjetësh

Gjyste Vulaj, dasëm pas 20 vjetësh

Gjyste Vulaj ka shënuar 20 vjetorin e martesës së saj, me të cilin rast ka veshur edhe fustanin e bardhë. Ajo në këtë mbrëmje të cilën e ka organizuar në… Lexo më gjërësisht.. »

277 total views, no views today

Familja shqiptare ofron 20 mijë franga për të gjetur vrasësin

Familja shqiptare ofron 20 mijë franga për të gjetur vrasësin

Të afërmit e kosovarit (baba i katër fëmijëve) të vrarë më 11 maj në kantonin e Fribourgut ofrojnë një shpërblim prej 20 mijë frangash për këdo që do të ndihmojë… Lexo më gjërësisht.. »

161 total views, no views today

20 Vjecarja qe i bie te fiket sa here qe qesh! (Video)

20 Vjecarja qe i bie te fiket sa here qe qesh! (Video)

Per shkak te permbajtjes, konfirmoni me LIKE per te vazhduar! 165 total views, no views today

165 total views, no views today