List/Grid

Tag Archives: 200

Telefoni i ri i HP do të kushtojë 200 dollarë?

Telefoni i ri i HP do të kushtojë 200 dollarë?

Është thënë disa herë deri më tani se HP është duke punuar në një telefon të mençur Android, përkatësisht një telefon i cili do të ketë ekran të madhësisë së… Lexo më gjërësisht.. »

192 total views, no views today

“Belle Air” bllokon 200 pasagjerë shqiptarë dhe… falimenton!

“Belle Air” bllokon 200 pasagjerë shqiptarë dhe… falimenton!

Të paktën 200 pasagjerë shqiptarë ndodhen të bllokuar në aeroportin e Veronës në Itali, pas anulimit të fluturimit nga kompania ajrore “Belle Air”. Top Channel kontaktoi me një prej pasagjerëve,… Lexo më gjërësisht.. »

227 total views, no views today