List/Grid

Tag Archives: 2013

Anderson Silva vs Chris Weidman full fight video

Anderson Silva vs Chris Weidman full fight video

Watch Anderson Silva vs. Chris Weidman full fight video for free! Please like and share Anderson Silva vs. Chris Weidman fight video below. Official UFC results online: LIVE UFC 162 Anderson Silva vs. Chris Weidman – MMA… Lexo më gjërësisht.. »

202 total views, no views today

Adelina Tahiri thotë “S’je i pari”

Adelina Tahiri thotë “S’je i pari”

Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri, është rikthyer në skenën muzikore me një videoklip të ri të titulluar “S’je i pari”. Adelina shfaqet në këngën orientale shumë seksi, reflektuar në videoklip linjat… Lexo më gjërësisht.. »

200 total views, no views today

Nevzat Bejta fitoi në Gostivar!

Nevzat Bejta fitoi në Gostivar!

Të dhënat më të reja nga KSHZ flasin se BDI dhe kandidati i tyre Nevzat Bejta ka shënuar një fitore bindëse në Gostivarë, duke e mposhtë liderin e RDK-së Rufi… Lexo më gjërësisht.. »

234 total views, no views today

Edi Rama vjen në pushtet në 2013-ën

Edi Rama vjen në pushtet në 2013-ën

Kriza ekonomike që ka prekur Shqipërinë, si dhe pritshmëritë për ulje të ecurisë së ekonomisë për vitin 2013, janë shkaku kryesor që qeveria e drejtuar nga kryeministri Sali Berisha të… Lexo më gjërësisht.. »

208 total views, no views today

Çiljeta Xhilaga do të lindë në shkurt të 2013

Çiljeta Xhilaga do të lindë në shkurt të 2013

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga nuk e ka fshehur kurrë dëshirën për t’u bërë nënë. Kudo që shkon e shfaq hapur këtë ëndërr të sajën dhe çdo fillim viti kur e pyesin… Lexo më gjërësisht.. »

288 total views, no views today