List/Grid

Tag Archives: 25 vjec

Është 25 vjeç, kaloi shifrën prej 300 golash

Është 25 vjeç, kaloi shifrën prej 300 golash

Me golin e tij të parë në ndeshjen kundër Rayo Vallecanos, superfutbollisti Lionel Messi arriti shifrën prej 300 golash në karrierë, me klubin dhe përfaqësuesen. Njëri nga lojtarët më të… Lexo më gjërësisht.. »

140 total views, no views today