Dafina Zeqiri MANIAKE pas parasë

Dafina Zeqiri këngëtarja e cila u bë e njohur falë bashkëpunimeve me këngëtarë të njohur si Blero, 2po2, Capital T apo të tjerë, dhe tashmë brenda pak kohësh ua ka kaluar për famë edhe atyre. Madje, ka arritur një sukses që pak këngëtare shqiptarë kanë arritur ta kenë deri më sot. Sepse Duffy, e konsideron veten kaq të rëndësishme saqë jo vetëm që moderatorët televizivë...

Seksbomba Ciljeta bashkepunim me 2Po2

Eshte nje nder kengetaret me te perfolura ne media dhe me te deshiruarat njekohesisht. Ajo deri me tani ka pasur shume bashkepunime muzikore te cilat kane rezultate te sukseshme. Per te pasur nje efekt maksimal ne prezantimin e saj, kengetarja pritet se shpejti te kete nje bashkepunim te nxehte me reperin e njohur nga Kosova 2Po2, i cili ka nje sukses shume te madhe ne Kosove e Shqiperi se fundi pas...