List/Grid

Tag Archives: 4:0

Tmerr në Pejë, e presin 40 vjeçarin me motor-sharrë

Tmerr në Pejë, e presin 40 vjeçarin me motor-sharrë

Një ngjarje tmerrshme ka ndodhur në fshatin Dushkajë të komunës së Pejës. Elvan B. Dhe B.B, të cilët ishin duke prerë dru mal, në afërsi të shtëpisë Jakup L, e… Lexo më gjërësisht.. »

215 total views, no views today

Stuhishëm, pranë kualifikimit… (video)

Stuhishëm, pranë kualifikimit… (video)

Spanja ka shënuar fitore të thellë me rezultat 4-0 ndaj Irlandës në ndeshjen e dytë të ditës në Grupin C, duke siguruar praktikisht kualifikimin në çerekfinale të kampionatit evropian. Spanja… Lexo më gjërësisht.. »

200 total views, no views today