U martua Natalie Portman

Natalie Portman ka nxitur spekulime se është martuar me koreografin e baletit, Benjamin Millepied, pasi të dy kanë mbajtur shirita në gishtat e tyre të unazës gjatë pjesëmarrjes në ceremoninë e Academy Awards. Në vitin e kaluar, ylli i “Black Swan” sapo ishte fejuar dhe ishte shtatzënë teksa e fitoi çmimin Oskar për aktoren më të mirë, ndërsa tani, një vit pas, duket se çifti...