List/Grid

Tag Archives: Adelina Ismajli

Intervista Adelines po cmend Mediat (VIDEO)

Intervista Adelines po cmend Mediat (VIDEO)

Intervista Adelines po cmend Mediat (VIDEO) 272 total views, 1 views today

272 total views, 1 views today

Femrat e njohura të ekranit që nuk u rezistuan dot operacioneve plastike

Femrat e njohura të ekranit që nuk u rezistuan dot operacioneve plastike

Ato janë të bukura, të suksesshme dhe të famshme. Pamja e tyre përherë të befason. Të qenit në formë dhe sidomos lufta ndaj plakjes nuk është aspak një fenomen shqiptar…. Lexo më gjërësisht.. »

338 total views, no views today

Sa harxhuan dhe sa fituan këngëtarët shqiptarë gjatë vitit 2011

Sa harxhuan dhe sa fituan këngëtarët shqiptarë gjatë vitit 2011

Kanë bërë dasma deri në 100 mijë euro, kanë blerë vila 1 milion euro, por kanë fituar gjithashtu disa miliona. Në listën e më të shtrenjtëve futen Elvana, Adelina Ismajli,… Lexo më gjërësisht.. »

267 total views, 2 views today

Adelina kthehet nga Amerika pa këpucë

Adelina kthehet nga Amerika pa këpucë

Është kthyer nga turneu në Amerikë, është gjallë sigurisht, edhe pse dolën fjalët për vdekjen e saj, ndërkohë që flet ekskluzivisht për “Panorama plus”. Është shumë e sinqertë, me një… Lexo më gjërësisht.. »

193 total views, no views today

Adelina Ismajli dhe Lady Gaga, bashkë në një CD internacionale

Adelina Ismajli dhe Lady Gaga, bashkë në një CD internacionale

Këngëtarja më e suksesshme kosovare, Adelina Ismajli ka vendosur që të kurorëzojë sukseset e saja. Siç u vlerësua në jo pak media shqiptare, ajo bëri hapin më gjigant të karrierës… Lexo më gjërësisht.. »

430 total views, no views today