Vritet me breshëri plumbash shefi i komisariatit të Shijakut – Adem Tahiraj

Sërish plumba dhe vrasje në qytetin e Durrësit. Vritet shefi i komisariatit Adem Tahiraj. Ai është qëlluar me breshëri nga persona të armatosur në zonën e Sukthit gjatë kohës kur ai ishte duke lëvizur me makinë në krye të detyrës. Ende nuk ka ndonjë detaj rreth motivit të këtij krimi, ndërsa dyshohet se vrasja mund të ketë ndodhur për shkak të detyrës. Disa pista hetimi po...