Adrian Gaxha dhe Floriani publikojnë klipin e ri

Pop ylli shqiptar, Adrian Gaxha, ka publikuar videoklipin e këngës “Kjo Zemër”, në bashkëpunim me Florianin. Kënga “Kjo Zemër”, një vazhdim i hitit “Ngjyra e Kuqe”, ka arritur të pëlqehet shumë nga publiku në audio version, që duket se ka motivuar artistët për të realizuar edhe videoklipin. Entermedia e ka realizuar videoklipin e këngës, që shfaq në mënyrë shumë...

Adriani: As që i dëgjoj këngët e Florit – e le më t’i kopjoj

Adrian Gaxha ka reaguar rreth akuzave të kantautorit Flori Mumajesi se ia ka vjedhur idenë për këngën “Ngjyra e kuqe”. Këngëtari nga Maqedonia po konkurron në festivalin “Kënga Magjike” me bashkëpunimin e tij me të riun Florian Beqiri, ndërsa kënga e tij është mjaft e pëlqyer. Nga ana tjetër, Flori përmes Facebookut e ka akuzuar se ia ka kopjuar hitin e tij, “Tallava”. Megjithatë,...

Flori Mumajesi akuzon Adrian Gaxhen për kopjim të këngës ‘’Tallava’’

Kemi menduar se xhelozia dhe intrigat ekzistojnë më së shumti në botën femërore, por suksesi si duket është mollë sherri edhe për meshkujt. ‘’Ngjyra e kuqe’’ është kënga që për momentin po thyen rekordin e shikueshmërisë dhe klikimeve në tregun shqiptar dhe është kështu projekti më i dëgjuar dhe shikuar gjithandej. E pra pikërisht kjo këngë me të cilën Adrian Gaxha...

Adrian Gaxha dhe Luana Vjollca, më në fund dalin hapur si çift

Nuk e kanë thënë me zë të lartë se janë bashkë dhe më të dashuruar se kurrë. Edhe pse janë ngacmuar gjithmonë nga gazetarët, ata janë stepur paksa, aq sa na kanë bërë të dyshojmë për arsyen po të kemi parasysh se lidhja e tyre nuk ka asgjë për të fshehur, të dy janë të rinj, të famshëm dhe mbi të gjitha që të dy janë beqarë. Nuk kanë munguar gjithsesi deklaratat...