List/Grid

Tag Archives: Adrian Gjoni

Fotot e dasmës së ministres së integrimit (FOTO)

Fotot e dasmës së ministres së integrimit (FOTO)

“…Derisa vdekja t’ju ndajë…”. Klajda Gjosha: Me shpirt PO. Adrian Gjoni: Patjetër PO. Nën tingujt e pianos dhe formulës së martesës lexuar nga e motra e saj, Ministrja e Integrimit,… Lexo më gjërësisht.. »

264 total views, no views today