List/Grid

Tag Archives: Afer dhe Larg

Elvana Gjata, per disa fansa eshte “Afer dhe Larg”

Elvana Gjata, per disa fansa eshte “Afer dhe Larg”

Elvana Gjata eshte nje nder kengetaret me seksi te estrades dhe njera nder me te adhuruarat, sidomos nga meshkujt. Ne foto shihet nje fans i saj, i cili ne pamundesi… Lexo më gjërësisht.. »

169 total views, no views today

“Afër dhe larg” – videoklipi më i mirë në Ballkan (Video)

“Afër dhe larg” – videoklipi më i mirë në Ballkan (Video)

Videoklipi i këngës “Afër dhe larg” i Elvana Gjatës është shpallur si videoklipi më i mirë në Ballkan për vitin 2011, nga votimi i 160.000 njerëzve në ndarjen e tretë… Lexo më gjërësisht.. »

214 total views, no views today

Elvana Gjata premton nje vere edhe me te mire si vjet…

Elvana Gjata premton nje vere edhe me te mire si vjet…

Këngëtarja Elvana Gjata gjatë vitit që lamë pas ka qenë shumë aktive për sa i përket muzikës,profesionit dhe njëherish pasionit të saj. Krijuesja e hitit “Afër dhe Larg” në vitin 2011 lansoi… Lexo më gjërësisht.. »

288 total views, no views today

Albanian Dance Megamix – Albanian Party Music 2012

Albanian Dance Megamix – Albanian Party Music 2012

Albanian Dance Megamix – Albanian Party Music. Ryva Kajtazi – Hajde zemer 00:16 Xhensila – Dikush te do 03:26 Albina – A me ndjen sot 06:02 Sabina Dana – Motivi… Lexo më gjërësisht.. »

220 total views, no views today

Elvana Gjata ngjall reagime rraciste me videoklipin “Afër dhe larg”

Elvana Gjata ngjall reagime rraciste me videoklipin “Afër dhe larg”

Është komentuar pa fund klipi më i fundit i Elvana Gjatës, “Afër dhe larg”. Në përgjithësi komentet për të kanë qenë mjaft pozitive, kënga është pëlqyer shumë dhe po ashtu… Lexo më gjërësisht.. »

425 total views, no views today