List/Grid

Tag Archives: Afrikane

Maqedonia me çmime dhe taksa evropiane dhe rroga afrikane

Maqedonia me çmime dhe taksa evropiane dhe rroga afrikane

Maqedonia vazhdon të jetoj mes dy realiteteve.Realiteti i qytetarët të varfër dhe ai politikanëve të pasur të cilët nuk ndjejnë krizën dhe faturat e shtrenjta për energji elektrike dhe taksave… Lexo më gjërësisht.. »

181 total views, 1 views today

Beyonce, mbretëresha afrikane

Beyonce, mbretëresha afrikane

Kohët e fundit Beyonce Knowles është akuzuar për “bardhësinë” e saj, por në një set fotografik për revistën ‘L’ Officiel’ këngëtarja shfaqet më e zezë se kurrë. Beyonce vesh kostume… Lexo më gjërësisht.. »

160 total views, no views today