List/Grid

Tag Archives: Afroviti Goge

Afroviti Goge lidhet me ish-të dashurin e Aida Bajraktarit

Afroviti Goge lidhet me ish-të dashurin e Aida Bajraktarit

Është një trend i njohur social. Vajzat e show biz-it qarkullojnë mes njëra tjetrës të dashurit. Kjo ka ndodhur edhe me të dashurin e ri të modeles Afroviti Goge e… Lexo më gjërësisht.. »

597 total views, no views today

Rezarta Shkurta ironizon në këngë Afrovitin

Rezarta Shkurta ironizon në këngë Afrovitin

Dikur ishin mikesha të ngushta, ndërsa sot nuk flasin më me njëra-tjetrën. Fjala është për këngëtaren e njohur Rezarta Shkurta dhe modelen Afroviti Goge, të cilat prej disa muajsh janë… Lexo më gjërësisht.. »

572 total views, no views today