List/Grid

Tag Archives: agjenci turistike

Aksion policor, bastisen dy shtëpi dhe një agjenci turistike

Aksion policor, bastisen dy shtëpi dhe një agjenci turistike

Policia kreu sot në mëngjes bastisje në tre vende në Gostivar, në kuadër të një hetimit ndërkombëtar për trafik të paligjshëm lëndësh narkotike si dhe larje parash. Sipas zëdhënësit të… Lexo më gjërësisht.. »

340 total views, no views today