List/Grid

Tag Archives: Agjenti

Liverpooli i interesuar në Lavezzin

Liverpooli i interesuar në Lavezzin

Agjenti argjentinas Jose Alberti thotë se ylli i Napolit, Ezequiel Lavezzi, mund të jetë lojtar i Liverpoolit në sezonin e ardhshëm. “Dy vite më parë, kam përcjellë një takim në… Lexo më gjërësisht.. »

212 total views, 1 views today

Agjenti anglez do të ndahet nga gruaja, e vë në listën e terroristëve

Agjenti anglez do të ndahet nga gruaja, e vë në listën e terroristëve

Londër, Ka zgjedhur rrugën më të shkurtër e më të çuditshme për tu ndarë nga gruaja e tij duke shmangur kështu avokatët dhe gjykatat. Një funksionar emigracioni anglez ka shtuar… Lexo më gjërësisht.. »

153 total views, 1 views today