List/Grid

Tag Archives: agjeron

Xherdan Shaqiri bëhet sikur agjëron dhe pin vere!

Xherdan Shaqiri bëhet sikur agjëron dhe pin vere!

FOTO-LAJM:  Burime të zemra.org kanë siguruar këtë foto të shtirur të Xherdan Shaqirit i cili shtiret sikur agjëron. Në foto mund të shikoni se ai sapo ka pirë një shishe… Lexo më gjërësisht.. »

263 total views, 2 views today

Modelja që agjëron dhe nuk e hjek nga dora Kur’anin

Modelja që agjëron dhe nuk e hjek nga dora Kur’anin

Modelja që agjëron dhe nuk e hjek nga dora Kur’anin …Modelja dhe moderatorja Liberta Spahiu përkundër angazhimeve në punë, ka vendosur që edhe gjatë këtij viti t’i përkushtohet muajit të… Lexo më gjërësisht.. »

182 total views, 1 views today