List/Grid

Tag Archives: Aktore

Ermela e BB4 provon veten si aktore

Ermela e BB4 provon veten si aktore

Fituesja e edicionit të katërt të “Big Brother Albania”, Ermela Mezuraj, e cila ishte një aktore e mirë brenda shtëpisë, tash do ta ketë mundësinë ta provojë talentin e saj… Lexo më gjërësisht.. »

218 total views, no views today

Çiljeta në rolin e shtatzënës (Video)

Çiljeta në rolin e shtatzënës (Video)

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe ish-banori i “Big Brother”, Bjordi Mezini, së shpejti do të vijnë para publikut shqiptar si aktorë në filmin “Floorless”. Filmi me regji të regjisorit të ri… Lexo më gjërësisht.. »

445 total views, no views today

Surprizat e Çiljetës: Aktore në një film në krahë të italianë

Surprizat e Çiljetës: Aktore në një film në krahë të italianë

Nëse mendoni se pas impenjimeve të shumta të verës Çiljeta Xhilaga po bën pak pushim, gaboheni. Pasi e ka përshkuar bregdetin shqiptar nga Veriu në Jug me koncerte, pasi ka… Lexo më gjërësisht.. »

217 total views, no views today

Çelet Rozana Radi

Çelet Rozana Radi

Këngëtarja dhe aktorja e talentuar flet për dashurinë, meshkujt, udhëtimet dhe karrierën e saj artistike. Rozana Radi është një femër që i ka provuar të gjitha gjinitë artistike: Aktore, këngëtare,… Lexo më gjërësisht.. »

396 total views, no views today

Emina Çunmulaj, tani edhe aktore

Emina Çunmulaj, tani edhe aktore

Bukuroshja Emine Çunmulaj me tipare mesdhetare, me origjinë nga Ulqini i Malit të Zi, këto ditë është duke xhiruar për filmin ku do të marrë pjesë për herë të parë,… Lexo më gjërësisht.. »

189 total views, no views today