List/Grid

Tag Archives: aktorin

Cheryl Cole kthehet në krahët e Derek Hough

Cheryl Cole kthehet në krahët e Derek Hough

Këngëtarja britanike, Cheryl Cole, është përsëri në lidhje me aktorin, muzikantin dhe valltarin amerikan, Derek Hough. Çifti për herë të parë ka qenë në lidhje në kohën kur anëtarja e… Lexo më gjërësisht.. »

251 total views, 1 views today

Eva Mendes e lumtur me të dashurin

Eva Mendes e lumtur me të dashurin

Aktorja Eva Mendes është paraqitur në ballinën e versionit amerikan të “Marie Claire”, ndërsa duke folur për këtë revistë ka pranuar se lidhja me aktorin Ryan Gosling është ëndërr që… Lexo më gjërësisht.. »

194 total views, 1 views today

Pas divorcit, Tunën e josh Blerim Destani

Pas divorcit, Tunën e josh Blerim Destani

U divorcua, po nuk erdhi fundi i botës. Këngëtarja Tuna Sejdiu vazhdon me suksesin e saj në karrierë, edhe pse pas vetes la një martesë të themi të “dështuar” për… Lexo më gjërësisht.. »

186 total views, 1 views today