Lindsay Lohan në lidhje me një burrë të martuar

Lindsay Lohan ka pranuar se është në lidhje me një burrë të martuar, i cili ka edhe fëmijë. Pas rrëfimit se kohë më parë ka abortuar, aktorja problematike ka zbuluar një tjetër detaj nga jeta e saj. “Ky tipi me të cilin po dal më dërgoi një aeroplan privat se donte të më shihte… por ai është i martuar dhe ka fëmijë”, ka treguar aktorja për KODE Magazine. 27-vjeçarja...

Nicole Kidman goditet nga biçikleta e fotografit (Video)

Një fotograf në New York ka goditur aktoren e njohur, Nicole Kidman teksa ajo po hynte në hotelin e saj. Mediat amerikane raportojnë se Kidman ishte goditur shumë keq nga fotografi, sa edhe është rrëzuar në tokë dhe është bërë tejet nervoze. Kidman ka paralajmëruar se do të padisë fotografin në fjalë për mos kujdesin e tij me biçikletën të cilën po e drejtonte. Aktorja e njohur...

Gwyneth Paltrow nuk është kundër operacioneve plastike

Aktorja amerikane, Gwyneth Paltrow, ka bërë të ditur se nuk ka asgjë kundër ndërhyrjeve estetike. Ajo ka thënë se nuk planifikon që në një të ardhme të afërt t’i nënshtrohet ndonjë intervenimi plastik, por nuk e ka përjashtuar këtë opsion për të ardhmen. “Të gjithë më pyesin për mendimin tim rreth operacioneve plastike. Mos po dukem e moshuar? Nuk kam asgjë kundër, por...

Sharon Stone është akoma atraktive

Sharon Stone ka xhiruar një video të shkurtë provokuese për një revistë franceze. Aktorja atraktive në videon për revistën French Revue luan rolin e një grabitëse seksi, ndërsa edhe pse xhirimi është bërë më herët – i është dedikuar dhjetëvjetorit të kësaj reviste. Ylli i filmave “Basic Instinct” dhe “Casino” është bërë edhe një herë ‘vajzë e keqe’, ndërsa...

Angelina Jolie viziton refugjatët në Ekuador

Aktorja hollivudiane, Angelina Jolie, gjatë fundjavës që lamë pas ka qëndruar në Ekuador, ku i ka vizituar refugjatët. Në një komunikatë të OKB-së thuhet se Jolie ka realizuar vizitën e parë zyrtare në Ekuador qëkur është caktuar këtë muaj si e dërguar për refugjatët pranë kësaj organizate. Aktorja i ka vizituar refugjatët që kanë ikur nga dhuna në shtetin fqinj, Kolumbi....

Megan Fox e lumtur që nuk është “e ftohtë” në filmin e ri

Megan Fox, e cila ka ndërtuar reputacionin e seks-simbolit, e ka rastin që ta provojë veten në një komedi. Aktorja do ta luajë rolin e një prostitute në komedinë e re të Sacha Baron Cohen. “Në fillet e mia si aktore, gjithmonë kam fituar role të tilla, kam luajtur femra me moral të lehtë, por më vonë kanë ardhur gjëra të tjera, role më të ftohta”. “Tash mund të tregohem...

Ikona e filmit Michelle Pfeiffer

Aktorja hollivudiane, Michelle Pfeiffer, e cila ka qenë tri herë e Nominuar për Oskar (falë roleve në filmat “Batman Returns”, “Scarface“ dhe “Stardust”) është fituese e sivjetme e çmimit “Ikona e filmit”. Ky çmim u ndahet personaliteteve të cilët i kanë kontribuuar industrisë së filmit, ndërsa aktorja veterane do ta marrë trofeun gjatë një ceremonie në CinemaCon...

Charlize, ‘tepër e madhe’ për modele

Ylli hollivudian, Charlize Theron, ka thënë se ka qenë “tepër e madhe”, prandaj nuk ka mundur të jetë e suksesshme si modele. Duke folur për Vogue, aktorja ka treguar rreth karrierës së saj si modele në moshën e re. “Kam qenë shumë e gjatë dhe shumë e madhe për atë që pritej nga modelet e viteve të tetëdhjeta të shekullit të kaluar”. “Kate Moss dhe manekinet tjera të...

Uma Thurman shtatzënë në moshë 41-vjeçare

Ylli i “Pulp Fiction”, Uma Thurman, është shtatzënë dhe pret fëmijë me të dashurin e saj, biznesmenin Arpad Busson. Ky do të jetë fëmija i tretë i aktores, ndërsa i pari me Busson. Ajo ka dy fëmijë nga martesa me Ethan Hawke. Sipas revistës Life & Style, Uma pritet të bëhet sërish nënë gjatë verës. Ndërsa konfirmimin për shtatzëninë e aktores e ka bërë një përfaqësues...

Eva Mendes e lumtur me të dashurin

Aktorja Eva Mendes është paraqitur në ballinën e versionit amerikan të “Marie Claire”, ndërsa duke folur për këtë revistë ka pranuar se lidhja me aktorin Ryan Gosling është ëndërr që e ka secila femër. Dy aktorët janë paraqitur së bashku në filmin “The Place Beyond The Pines”, ndërsa ata janë në lidhje qe gjysmë viti. “Ai është i mrekullueshëm, me të puna është...