Ronaldo: Lironi nga akuzat djalin shqiptar

Superylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka reaguar si rallë herë ndonjë futbollist. Ai ka treguar personalitetin e jashtëzakonshëm, duke kërkuar lirimin nga akuzat për djalin shqiptar që hyri në fushë gjatë një miqësore për ta përqafuar atë. Ronald Gjoka ishte djaloshi për të cilin kemi raportuar muaj më parë se kishte hyrë në fushë gjatë miqësores së Real Madridit ndaj...

Sylvester Stallone dha miliona për të heshtur akuzat e motrës

Sylvester Stallone besohet se ka dhënë miliona dollarë gjysmë-motrës së tij më të madhe, pas kërcënimeve të saj se do t’ia shkatërronte karrierën nën akuzën për keqtrajtim. Sipas dokumenteve të zbuluara nga New York Post, 16 vjet më parë ylli i filmave aksion i kishte dhënë 1.5 milionë dollarë në dorë gjysmë-motrës së tij Toni-Ann Filitis, duke përfshirë dhe një pagë...

Vazhdojnë akuzat kundrejt Bleros (Video)

Blero vazhdon të jetë i akuzuar nga emisioni “Thumb” në Shqipëri, për këngët e vjedhura, kërcënimet e tij, dhe akuzat e pabaza që ka bërë ai. Prezantueset e emisionit “Thumb” kanë akuzuar Bleron se edhe pse vetë ai ka disa këngë të vjedhura, vazhdon të akuzojë Elvanën kinse ajo ka vjedhur idenë e klipit “Gjaku im”. Dhe, në një emision në Kosovë, Blero ka reaguar...

Flori Mumajesi pa interes për akuzat e Zhakut

Flori Mumajesi nuk ka shfaqur asnjë lloj interesimi për akuzat që iu adresuan atij nga Zhaku. Flori nuk po i merr parasysh akuzat se ai nuk ia ka paguar asaj disa tekste të këngëve. Në këtë libër këngëtari quhet “3 pikëshi” (nga kompania e tij “Three Dots”) dhe përshkruhet si “mosmirënjohës që meritonte jo vetëm një listë me hajdutillëqet e veta historike por edhe një...