List/Grid

Tag Archives: Alba Trade Plus

Noizy organizon party me VIP-a për promovimin e albumit të ri

Noizy organizon party me VIP-a për promovimin e albumit të ri

Këngëtari i muzikës rap, Noizy, u ka bërë një ftesë shumë speciale miqve të tij artistë dhe fansave të enjten në mbrëmje, ndërsa ka promovuar mixtape-n me titull “Living your… Lexo më gjërësisht.. »

558 total views, 4 views today