List/Grid

Tag Archives: Alergji

Witherspoon, “alergji” nga fustani i bardhë

Witherspoon, “alergji” nga fustani i bardhë

Aktorja hollivudiane, Reese Witherspoon, publikoi fotot e martesës së saj të datës 26 mars në një revistë amerikane dhe gjëja e parë që binte në sy ishte fakti që fustani… Lexo më gjërësisht.. »

154 total views, 1 views today