Vritet Rama në Durrës, policia në kërkim të autorit!

Një i vrarë dhe dy të plagosur në një lokal në zonën e ish-Kënetës në Durrës. Mësohet se ngjarja ndodhi në orët e mbrëmjes së djeshme, ku u ekzekutua me plumb në kokë një 31-vjeçar, ndërsa dy të tjerë mbetën të plagosur, një prej të cilëve më rëndë. Mësohet se viktimë e atentatit mbeti 31-vjeçari Robert Rama nga Laçi, ndërsa të plagosur Arnold Velaj, 32 vjeç dhe...