List/Grid

Tag Archives: Alicia Keys

Prekje magjike

Prekje magjike

Këngëtarja shtatzënë Alicia Keys (e veshur me një fustan të markës Dolce & Gabbana) dhe i dashuri i saj i ri Swizz Beatz ndajnë ca momente ‘prekëse’ gjatë ballos bamirëse… Lexo më gjërësisht.. »

273 total views, 2 views today