List/Grid

Tag Archives: Alketa Vejsiu

Femrat e njohura të ekranit që nuk u rezistuan dot operacioneve plastike

Femrat e njohura të ekranit që nuk u rezistuan dot operacioneve plastike

Ato janë të bukura, të suksesshme dhe të famshme. Pamja e tyre përherë të befason. Të qenit në formë dhe sidomos lufta ndaj plakjes nuk është aspak një fenomen shqiptar…. Lexo më gjërësisht.. »

309 total views, no views today

Këngëtaret që u bënë nëna në vitin 2011

Këngëtaret që u bënë nëna në vitin 2011

Vitin që po e lëmë pas, përveç martesave, në mesin e yjeve trend ishte edhe të bërit prind. Ndër të parat që lindën këtë vit ishte Edona Llalloshi. Këngëtarja kosovare, e… Lexo më gjërësisht.. »

592 total views, no views today