List/Grid

Tag Archives: Altuna Sejdiu Tuna

Tunes krejt shokët ia kan lypur

Tunes krejt shokët ia kan lypur

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia Tuna, s’ka shokë. Për këtë ka një shpjegim: të gjithë herët a vonë ia kanë lypur. “S’më pëlqente askush nga gjenerata, kështu që s’ më bënin… Lexo më gjërësisht.. »

410 total views, 1 views today

Altuna Sejdiu – “E para dhe e fundit” (VIDEO)

Altuna Sejdiu – “E para dhe e fundit” (VIDEO)

Këngëtarja e mirënjohur nga Shkupi, Tuna ka nxjerrë në publik videoklipin e saj më të ri. “E para dhe e fundit” titullohet kënga që është realizuar nga EMF Creative. Publikimi… Lexo më gjërësisht.. »

707 total views, 1 views today

Tuna ne krahet e Blerim Destanit

Tuna ne krahet e Blerim Destanit

Tuna sapo është ndarë nga burri i saj Rilind Reka ajo si duket ka filluar të interesohet për romancën e radhës, e cila sipas spekulimeve është aktori Blerim Destani. Spekulimeve… Lexo më gjërësisht.. »

913 total views, 2 views today

Altuna Sejdiu – Tuna me 120 mph

Altuna Sejdiu – Tuna me 120 mph

Që pas ndarjes nga (ish)bashkshorti i saj, Altuna Sejdiu – Tuna duket se ka zgjedhur terapinë më të mirë për raste të tilla…pushime non-stop. Gjatë gjithë verës ajo ka publikuar… Lexo më gjërësisht.. »

853 total views, 8 views today

Tuna publikon fotot ‘hot’

Tuna publikon fotot ‘hot’

Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdiu, e cila ka vetëm pak javë që i ka dhënë fund martesës së ngjizur në prill të vitit të shkuar me Rilind Rekën, ka publikuar… Lexo më gjërësisht.. »

1,104 total views, 2 views today

Tuna: Zdi ju qka po thoni veq mu ma thej

Tuna: Zdi ju qka po thoni veq mu ma thej

Rilind Reka, ish burri i Tunës, nuk ka pranuar të bëjë asnjë koment edhe disa javë pas ndarjes nga këngëtarja Altuna Sejdiu – Tuna. Ndërsa këngëtarja Tuna ka shkruar në… Lexo më gjërësisht.. »

232 total views, 1 views today

Tuna biseksuale, ndahet nga Rilind Reka

Tuna biseksuale, ndahet nga Rilind Reka

Kishin bërë shumë plane, kishin vënë unazat, ishin martuar, ishin zhvendosur për të jetuar në Prishtinë, madje kishin blerë edhe një apartament, kishin bërë shumë plane, por ja që gjithçka… Lexo më gjërësisht.. »

417 total views, 1 views today