List/Grid

Tag Archives: Altuna

Djemtë mblidhen rreth “zogut” të Tunës

Djemtë mblidhen rreth “zogut” të Tunës

Këngëtarja shkupjane së fundmi, me humor ose jo, po bën biznes me “zogun”. Ajo ka tërhequr vëmendjen rreth vetes, duke përmendur këtë fjalë dhe gjithashtu duke prekur pjesët intimet të… Lexo më gjërësisht.. »

220 total views, no views today

Tunes krejt shokët ia kan lypur

Tunes krejt shokët ia kan lypur

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia Tuna, s’ka shokë. Për këtë ka një shpjegim: të gjithë herët a vonë ia kanë lypur. “S’më pëlqente askush nga gjenerata, kështu që s’ më bënin… Lexo më gjërësisht.. »

385 total views, no views today

Tuna në shtrat me Gentën

Tuna në shtrat me Gentën

Pas lajmit se është biseksuale, Tuna ka vazhduar me provokimet e saj në Facebook. Ajo ka publikuar në profilin e saj në Facebook një foto të saj mëngjesi me Gentën… Lexo më gjërësisht.. »

718 total views, no views today