List/Grid

Tag Archives: Amela Kamenjas

Zlatan Ibrahimovic ja ploteson deshiren e fundit djaloshit qe po vdes!

Zlatan Ibrahimovic ja ploteson deshiren e fundit djaloshit qe po vdes!

Sulmuesi me prejardhje boshnjake, Zlatan Ibrahimovic, ka pranuar që t’i plotësoj dëshirën e fundit djaloshit boshnjak, Hajrudin Kamenjas i cili është i sëmurë me leukemi, dhe doktorët i kanë dhënë… Lexo më gjërësisht.. »

199 total views, no views today