Chris Brown tjetër performancë me Rihannan?

Chris Brown mund të ribashkohet përsëri me Rihannan në një performancë në emisionin e talentëve amerikanë të këndimit “American Idol”. Sipas E! News, spekulohet se Chris Brown do të performojë ‘live’ me bukuroshen nga Barbados, të cilën ai para tri vitesh e dhunoi. “Ata duan që të bashkojnë në skenë Chris Brown dhe Rihannan. Nëse ata do të paraqiten në skenë së bashku,...

Scott McCreery fitoi American Idol

Scotty McCreery e fitoi betejen e American Idol duke fituar rekord 122 million-plus vota teper se konkuruesja Lauren Alaina. “I falemenderohem zotit se pari …. ai me solli ktu,” tha 17 vjecari McCreery. McCreery prej Garner, North Carolina, dhe Alaina, 16, prej Rossville, Georgia, prezentuan finalen e pare all-country dhe gjithashtu jane me te rrijnte qe konkuruan ne Idol, ne sezonen...

Lopez shpërthen në lot përpara kamerave

Këngëtarja amerikane, Jennifer Lopez, humbi kontrollin dhe shpërtheu në të qara, ndërsa kuptoi se i preferuari i saj në “American Idol” duhet të largohej nga spektakli. Portorikania është një antare e panelit prej tre persona në jurinë e programit të ngjashëm me “Albanian’s Got Talent”. Ndërsa një konkurent i quajtur Chris Medina u eliminua, Lopez nuk mundi të përmbahej...