List/Grid

Tag Archives: Amerikane

Gwen Stefani lind djalë

Gwen Stefani lind djalë

Këngëtarja amerikane, Gwen Stefani, ka sjellë në jetë djalin e saj të tretë me burrin Gavin Rossdale. Us Weekly raporton se anëtarja e “No Doubt” ka lindur fëmijën e saj… Lexo më gjërësisht.. »

319 total views, no views today

Aktivistja amerikane del nudo gjate procesit gjyqesor (Video)

Aktivistja amerikane del nudo gjate procesit gjyqesor (Video)

Gypsy Taub, aktiviste amerikane, po lufton kundër ligjit që ndalon zhveshjen në publik në SHBA dhe për këtë arsye ka qendruar nudo gjatë një audicioni të Komisionit të Vigjilencës në… Lexo më gjërësisht.. »

155 total views, no views today

Gwyneth Paltrow nuk është kundër operacioneve plastike

Gwyneth Paltrow nuk është kundër operacioneve plastike

Aktorja amerikane, Gwyneth Paltrow, ka bërë të ditur se nuk ka asgjë kundër ndërhyrjeve estetike. Ajo ka thënë se nuk planifikon që në një të ardhme të afërt t’i nënshtrohet… Lexo më gjërësisht.. »

192 total views, no views today

Kapen një milion dollarë të falsifikuar

Kapen një milion dollarë të falsifikuar

Policia e Kosovës ka konfiskuar rreth një milion dollarë amerikanë që dyshohet se janë të falsifikuar, dhe ka arrestuar pesë persona nga rajoni i Gjilanit dhe Prishtinës. Janë gjetur edhe… Lexo më gjërësisht.. »

161 total views, no views today

Kate Upton: Do të doja gjinj më të vegjël

Kate Upton: Do të doja gjinj më të vegjël

Bukuroshja amerikane, Kate Upton, i ka shokuar fansat e saj kur ka thënë se do të dëshironte që t’i kishte gjinjtë më të vegjël. Gjatë një interviste për revistën GQ,… Lexo më gjërësisht.. »

175 total views, no views today

Mbrojtja e Obamas u “planifikua” në dhomën me prostituta!

Mbrojtja e Obamas u “planifikua” në dhomën me prostituta!

Një skandal i turpshëm ka tronditur shërbimin sekret amerikan, pasi ka rrjedhur një informacion në lidhje me një takim të agjentëve dhe ushtarëve amerikanë me prostituta në një hotel në… Lexo më gjërësisht.. »

179 total views, no views today

Pilotja që bombardoi Sërbine për 200 orë!

Pilotja që bombardoi Sërbine për 200 orë!

Nicole Malachowski (The USA Air Force) është pilotja e parë “bombarduese” amerikane e cila sot e 13 vite më parë, pikërisht më 24 mars filloi ta gjunjëzoj Serbinë. Ajo ka… Lexo më gjërësisht.. »

275 total views, no views today

Lady GaGa, 18 milionë fansa të Twitter

Lady GaGa, 18 milionë fansa të Twitter

Këngëtarja amerikane, Lady GaGa, është personi i parë që ka arritur shifrën prej 18 milionë fansash në rrjetin social Twitter. Ajo i ka falënderuar ‘përbindëshat’ e saj që i kanë… Lexo më gjërësisht.. »

182 total views, no views today

Bleona në bashkëpunim me Timbaland

Bleona në bashkëpunim me Timbaland

Bleona Qerreti e magjepsur pas yjeve amerikanë dhe famës botërore. Ajo në një intervistë për Prive nuk ka ngurruar të flas për arritjet e saj, sesi ulet në rreshtat me… Lexo më gjërësisht.. »

409 total views, no views today

Çiftet që kanë zënka, gjithmonë do të kenë

Çiftet që kanë zënka, gjithmonë do të kenë

Nëse zënkat nuk janë të panjohura në lidhjen tuaj, gjasat janë të mëdha që diçka e tillë të mos ndryshojë. Ekspertët amerikanë kanë përcjellë 1.000 çifte martesore për një periudhë… Lexo më gjërësisht.. »

317 total views, no views today