List/Grid

Tag Archives: Amerike

Çiljeta Zhilaga i zvogëloi gjinjtë

Çiljeta Zhilaga i zvogëloi gjinjtë

Çiljeta Xhilaga, e cila së fundmi është bërë pjesë e spektaklit të Top Channel-it, “E Diell”, thuhet se ka bërë ndërhyrje kirurgjike dhe ka zvogëluar gjoksin në Amerikë, ku qëndroi… Lexo më gjërësisht.. »

327 total views, no views today

Bleona s’do të thotë ‘Thank you’ në SHQIP

Bleona s’do të thotë ‘Thank you’ në SHQIP

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti, e cila aktualisht është duke zhvilluar karrierën e saj në Amerikë, na ka shokuar të gjithëve gjatë një interviste të fundit. Tanimë jemi mësuar… Lexo më gjërësisht.. »

186 total views, 2 views today

Kristinë Elezaj ndjehet krenare që eshte shqiptare

Kristinë Elezaj ndjehet krenare që eshte shqiptare

E egër, zbavitëse, sanguine, e guximshme… Këto janë disa nga përcaktimet që do t`i shkonin për shtat Kristinë Elezajt. Këngëtarja e njohur në Amerikë për hitet “Souvenirs” apo “Let you… Lexo më gjërësisht.. »

156 total views, 1 views today

Adelina kthehet nga Amerika pa këpucë

Adelina kthehet nga Amerika pa këpucë

Është kthyer nga turneu në Amerikë, është gjallë sigurisht, edhe pse dolën fjalët për vdekjen e saj, ndërkohë që flet ekskluzivisht për “Panorama plus”. Është shumë e sinqertë, me një… Lexo më gjërësisht.. »

140 total views, no views today

Kelly Brook më me stil në Londër

Kelly Brook më me stil në Londër

Kelly Brook ka deklaruar se ajo është më e relaksuar me stilin e jetës në Amerikë, por i pëlqen që të vishet më shumë në Londër. Modelja e njohur ndjen… Lexo më gjërësisht.. »

302 total views, no views today