List/Grid

Tag Archives: Ana B

Kate Moss me të pasmet jashtë

Kate Moss me të pasmet jashtë

Cigare dhe ana B, praparskenat e Kate Moss. Fotot vijnë nga Londra ku modelja është impenjuar në një spot publicitar të markës Rimmel, për fotografin Mario Testino. Në këto pamje… Lexo më gjërësisht.. »

193 total views, 1 views today