List/Grid

Tag Archives: Ana Sharanovic

Reagime për foton Miss Kosova – Miss Serbia

Reagime për foton Miss Kosova – Miss Serbia

Miss Kosova dhe Miss Serbia në një foto të përbashkët kanë shqetësuar disa media serbe. Fotoja është bërë në garën për Miss Universe në Rio, në Brazil, ndërsa bukuroshja serbe,… Lexo më gjërësisht.. »

187 total views, no views today