Kush ishte e dashura e tetovarit, dhe shkaqet e vetëvrasjes (Foto)

Kjo është Ana Sulçe, studentja 21 vjecare nga Skrapari, e cila u plagos dje në një dhomë hoteli nga i dashuri i saj, 52-vjecari Agim Emini nga Tetova. Më pas Emini vrau veten me një plumb në goj. Shkak për ngjarjen është bërë fakti se studentja 21 vjecare u vonua një javë për t’i shkuar në takim. Ai e priste në dhomën e rezervuar të hotelit prej 1 jave, pasi e kishin lënë...