List/Grid

Tag Archives: Angelina Jolie

Angelina Jolie: Serbët janë kriminelë

Angelina Jolie: Serbët janë kriminelë

“Si mundet njerëzit të jenë aq të pamëshirshëm ndaj grave? Si mundet dikush t’ua kthejë shpinën atyre krimeve të bëra në Bosnje ndaj muslimanëve?”, ka thënë Jolie. Filmi “In the… Lexo më gjërësisht.. »

385 total views, no views today

Me para nuk ngopesh kurrë

Me para nuk ngopesh kurrë

Brad Pitt mendon se ai kurrë nuk do të ketë mjaft para sa të thotë “nuk dua më”. Ylli i filmit “Moneyball”, pasuria e të cilit me fejuarën Angelina Jolie… Lexo më gjërësisht.. »

224 total views, no views today

Pitt dhe Jolie të martohen këtë vikend?

Pitt dhe Jolie të martohen këtë vikend?

Brad Pitt dhe Angelina Jolie kanë nxitur spekulimet se do të martohen së shpejti me një festë që pritet të zhvillohet këtë vikend në shtëpinë e tyre në Francë. Mysafirët… Lexo më gjërësisht.. »

183 total views, 1 views today

Angelina Jolie viziton refugjatët në Ekuador

Angelina Jolie viziton refugjatët në Ekuador

Aktorja hollivudiane, Angelina Jolie, gjatë fundjavës që lamë pas ka qëndruar në Ekuador, ku i ka vizituar refugjatët. Në një komunikatë të OKB-së thuhet se Jolie ka realizuar vizitën e… Lexo më gjërësisht.. »

153 total views, no views today

Jahjaga do të takohet me Jolie e Streep

Jahjaga do të takohet me Jolie e Streep

Muajin e ardhshëm, nga data 8 deri më 10 mars, gratë lidere inspiruese dhe aktiviste nga mbarë globi, përfshi presidenten e Kosovës, Atifete Jahjaga, aktoren me famë botërore, Angelina Jolie,… Lexo më gjërësisht.. »

127 total views, 1 views today

Brad Pitt la drogën për karrierën

Brad Pitt la drogën për karrierën

Brad Pitt ka zbuluar se ai ka ndërprerë konsumimin e kanabisit për shkak se ka dashur t’i kontribuojë jetës së tij duke iu përkushtuar karrierës. 48 vjeçari nuk e ka… Lexo më gjërësisht.. »

200 total views, no views today

Jolie letër Shoqatës së Gazetarëve të Serbisë

Jolie letër Shoqatës së Gazetarëve të Serbisë

Angelina Jolie përmes agjentit të saj ia ka dërguar një letër Shoqatës së Gazetarëve të Serbisë për të hedhur poshtë shkrimet e disa mediave në Serbi, sipas të cilave, ajo… Lexo më gjërësisht.. »

212 total views, 1 views today

Angelina Jolie medieve serbe: Jeni bërllok

Angelina Jolie medieve serbe: Jeni bërllok

Pasi që mediat serbe raportuan se aktorja Angelina Jolie ka kërkuar shfuqizimin e Republikës Serbe (të Bosnjës), u deklarua edhe vetë aktorja. Siç raporton e përditshmja serbe “Kurir” aktorja është… Lexo më gjërësisht.. »

159 total views, 1 views today

Angelina Jolie bllokon rrugët e Londrës

Angelina Jolie bllokon rrugët e Londrës

Angelina Jolie ka bllokuar rrugët e Londrës dhe atë për asgjë më shumë se sa largimi nga një zyre. Ylli i “Tomb Raider” qëndroi për punë te regjisoi Sir Ridley… Lexo më gjërësisht.. »

132 total views, no views today

Gjumashja Angelina Jolie

Gjumashja Angelina Jolie

Angelina Jolie nuk është shoqëruese e mirë për të parë filma në shtëpi. Aktorja ka treguar se e zë gjumi lehtësisht sapo vë një film në DVD. “Brad tallet me… Lexo më gjërësisht.. »

208 total views, 1 views today