List/Grid

Tag Archives: anglez

John Terry heq dorë nga përfaqësuesja

John Terry heq dorë nga përfaqësuesja

Mbrojtësi anglez i Chelseat, John Terry, ka njoftuar se do të pensionohet nga futbolli me kombëtaren e tij. Ish- kapiteni i Tre Luanëve mendon se Federata Angleze e Futbollit ia… Lexo më gjërësisht.. »

164 total views, 1 views today

Beckham, mashkulli më seksi me kostum

Beckham, mashkulli më seksi me kostum

Futbollisti anglez, David Beckham, është shpallur personaliteti i njohur më seksi i veshur me kostum. Edhe pse është 37 vjeç dhe ka katër fëmijë, Beckham ka lënë pas vetes shumë… Lexo më gjërësisht.. »

319 total views, no views today

Snoop Dogg: Becks, baba pasionant

Snoop Dogg: Becks, baba pasionant

Reperi amerikan, Snoop Dogg, mendon se futbollisti anglez, David Beckham, është një baba pasionant. Reperi thotë se superylli i LA Galaxy gjithmonë i vë në rend të parë katër fëmijët… Lexo më gjërësisht.. »

238 total views, no views today