List/Grid

Tag Archives: Angli

Rrahja e Noyzit ne Angli ne stilin Muhamed Ali (VIDEO)

Rrahja e Noyzit ne Angli ne stilin Muhamed Ali (VIDEO)

Per shkak te permbajtjes, konfirmoni me LIKE per te vazhduar! 158 total views, no views today

158 total views, no views today

Malazezët përleshen, anglezët qeshin

Malazezët përleshen, anglezët qeshin

Policia në Podgoricë ka arrestuar më shumë se 20 tifozë malazezë të cilët ishin rrahur mes vete pak kohë para se te fillonte takimi kualifikues Mali i Zi – Angli…. Lexo më gjërësisht.. »

175 total views, no views today

Shpenzon 25 mijë euro për dasmën e qenit

Shpenzon 25 mijë euro për dasmën e qenit

Louise Harris, një 32-vjeçare nga Essex (Angli), ka shpenzuar rreth 25 mijë euro për dasmën e qenushes së saj Lola. “Nusja” kishte veshur një fustan të bardhë të zbukuruar me… Lexo më gjërësisht.. »

85 total views, no views today

Agjenti anglez do të ndahet nga gruaja, e vë në listën e terroristëve

Agjenti anglez do të ndahet nga gruaja, e vë në listën e terroristëve

Londër, Ka zgjedhur rrugën më të shkurtër e më të çuditshme për tu ndarë nga gruaja e tij duke shmangur kështu avokatët dhe gjykatat. Një funksionar emigracioni anglez ka shtuar… Lexo më gjërësisht.. »

161 total views, no views today